تروریست

There was a time when they called us 'Ajams' [non-Arabs, or Persians], and we felt ashamed and wore turbans to look like the Arabs. They called us 'Rafidis' [a derogatory term used to refer to Shia Muslims],تا به روز سياه بنشينند and we concealed our love for our master [Imam Ali, cousin and son-in-law of Prophet Muhammad, and the first Shia Imam]. For years they attacked us and we only denied. Would anyone during those years come out and shout: 'Oh Tyrants! I am a Rafidi'? Yesterday, the tribe of blue-eyed blonds who had built a civilization out of hay and on the foundation of modern ignorance put chapeus on our heads so that we would be Westernized from head to toe. Those who would not comply were labeled 'reactionaries '. For years we tried to deflect this 'attack'. Today, they call any Muslim who sacrifices his life and fights to rub the nose of the arrogant and the bully into the dirt a terrorist. They are attacking and I'm now counter-attacking. So I shout: I'm an Ajam. I'm a Rafidi. I'm a reactionary. I'm a terrorist 

  ااسپتامبر - عکس اول

چرا « تروريــســت »؟

عده اي روزگاري به ما گفتند : عجم ! ننگمان امد . پس دستار بستيم تا چون عربها گرديم
روزگاري ديگر گفتند : رافضي ! پس ساليان دراز تقيه کرديم و عشق به مولايمان را پنهان ساختيم
پس براي ساليان سال انها « تک » کردند و ما فقط انکار کرديم . ايا در ان سالها کسي پيدا شد تا داد زند: که اي جباران عالم ! " من رافضي ام "
ديروز نيز قوم موبور چشم زاغ که بر پايه جاهليت مدرن تمدني پوشالي بنا کرده اند کلاه شاپو بر سرمان گذاشتند تا از فرق سر تا نوک پا فرنگي شويم . به انها که مطيع نشدند گفتند : مرتجع ! . سالها سعي کرديم تا اين « تک» را دفع کنيم
امروز به مسلماني که جانش را بکف گرفته پيکار مي کند تا پوزه مستکبر و قلدر را بخاک را بخاک بمالد مي گويند : تروريست !
انها « تک » مي کنند و من نه « پاتک » که بر « تک » شان « پاتک » مي زنم . پس فرياد ميزنم :
من عجم ام . من رافضي ام . من مرتجع ام .

من تروريـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــستم .

 


( نقد دين ستيزي و اشنايي بادين ستيزان )

 مطالب تروريست در وبلاگ « حق علي ( ع ) -  فدک فاطمه ( س ) »


توضيح : ضمن تشکر از جناب دوستدار بابت متن انگليسي ، عکسهاي حادثه ?? سپتامبر تزئيني است .

 ارشيوهاي تروريست ( لحظه اي ماوس را روي شماره ها نگه داريد تا از فهرست مطالب مطلع شويد ) :
اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم يازدهم دوازدهم

چه کسانی طرفدار مهاجمين هستند ؟

بنام خدااینکه کارشناسان نظامی ما ( چه سپاهی و چه ارتشی ) انتظار چنين دفاع ضعيفی از عراقی ها نداشتند و برخلاف نظر کارشناسان ما ( که خود سالها با همین عراقی ها جنگیده اند) ؛ کارشناسان مهاجمان انتظار دفاع اين چنينی را هم نداشته اند‌٬ صحیح است اما اینکه از این دفاع ضعیف نتیجه بگیریم که در پشت پرده بین صدام و امریکائیها زد و بندی صورت می گیرد مضحک و کمی هم مسخره است !
اینکه هردو طرف دروغ های بیشماری گفته اند و می گویند حرفی نیست اما اینکه عده ای از رسانه های ما بعضی دروغها را پخش می کنند و بعضی اخبار صحیح را سانسور می کنند کمی تا قسمتی شک بر انگیز است !
اینکه تازه از امروز جنگ واقعی بین طرفین شروع شده است شکی نیست اما اینکه دو سوم نیروهای صدام ( و بقول مهاجمین : مدافعین بغداد مفقود شده اند ) و نیز نیروی هوایی و هوانیروز عراق وارد جنگ نشده اند انسان را نسبت به اینده جنگ در روزهای اینده به فکر وا می دارد !!!
اینکه صدام و امریکا هردو دشمن ایران هستند و در این میان ٬امریکائیها خطرناکتر از صدام هستند حرف درستی است و اینکه وجود دشمن ضعیفتر و کم خطر تر در همسایگی هر کشوری برای ان کشور هزینه کمتری دارد ( منافع ملی !) درست است و اینکه در جنگی که بین این دو دشمن رخ داده به نفع دشمن ضعیف عمل کنیم برای تضعیف دشمن قوی تر منطقی است . ولی اینکه به چه دلیل بعضی ها ( از جمله بعضی روزنامه های امروز ) از نیروهای مهاجم و امریکائیها طرفداری و به نفع انها تبلیغ می کنند معلوم نیست مگر اینکه اینها را همسو با مطبوعات امریکایی بدانیم ! ( مثلا به سایت روزنامه افتاب یزد سری بزنید متوجه می شوید )
به بیان ساده تر : اینکه حضور یک دشمن ضعیف ( صدام انهم در کشور خودش ) برای ایران به اندازه امریکا ( دشمن خطرناکتر انهم حضور نظامی در یکی از کشورهای منطقه ) خطر ناک نیست حرفی نیست اما اینکه عده ای در ایران به دولت توصیه می کنند که بی طرفی را به نفع امریکا کنار بگذارد و حضور مهاجمان را در همسایگی خود بپذیرد چه کسانی هستند ؟
براستی که اینها کسانی هستند که نوکری امرکا را برای خود افتخار می دانند و از حضور امریکا در عراق شادمانند و به خیال خود چنین تصور می کنند که پس از عراق نوبت ایران است و از حالا امادگی خود را برای « حامد کرزای » ایران شدن اعلام می کنند . ( هرچند امریکائیها در این مورد به ایران و سوریه اطمینان داده اند که به این کشورها حمله نخواهند کرد !!! خوش خیالها هم باور می کنند )
و اما اینکه هرچقدر دفاع عراقی ها خوب و عالی باشد به نفع ایران و البته همه کشورهای منطقه است و امریکائیها را از دست زدن به اقدامات این چنینی پشیمان می کند حرفی نیست. اما سوال اینجاست که چرا عده ای اجنبی پسند در ایران از دفاع عراقی ها از وطنشان ( که حق انهاست ) انتقاد می کنند؟!
گویا اعلامیه های تبلیغاتی که هواپیماهای امریکایی بر فراز شهرهای عراق ریخته اند باد موافق به بعضی ها در ایران رسانده باشد !
البته اینها به تروریست مربوط نیست و بعدا در مورد حملات انتحاری ( بقول پنتاگون عملیات تروریستی )و اثرات ان بر نیروهای مهاجم خواهم نوشت .


حسن صباح

صفحه نخست
آرشیو وبلاگ
پست الكترونيك

مسعود قلعه


نویسندگان
مسعود قلعه


آرشیو من
دی ٩٥
بهمن ٩۳
آذر ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
شهریور ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
دی ۸۳
مهر ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
بهمن ۸٢
دی ۸٢
آذر ۸٢
آبان ۸٢
مهر ۸٢
شهریور ۸٢
امرداد ۸٢
تیر ۸٢
خرداد ۸٢
اردیبهشت ۸٢
فروردین ۸٢
اسفند ۸۱
بهمن ۸۱
دی ۸۱
آذر ۸۱
آبان ۸۱
مهر ۸۱
شهریور ۸۱


لینک دوستان
  ليست وبلاگ ها

پشتيبان تروريست: لينکها ي سايتهاي مفيد
يکي از سايتهاي شيعه
سايت حوزه
محلي براي جوانان ايراني
بانک اطلاعات ايران

سايتي براي اموزش زبان

اموزش انلاين انگليسي

مترجم پارس

سايت دريچه

سايت خبري بازتاب

مستضعفين

مدارک علمي ايران

 

وبلاگهاي دوستان

 

حق علي - فدک فاطمه

الف

ارمانشهر

پايگاه بصير

سخني در باره تصوير 11سپتامبر


باور کنيد که حادثه 11سپتامبر را عملي انساني نمي دانم چه برسد به اينکه انرا عملي اسلامي بدانم . اما از اينکه اينبار توپ در زمين دشمن است خوشحالم . چرا نباشم ؟ مگر وقتي که امريکائي ها هواپيماي مسافري ما را با 290سرنشين بي گناه تکه تکه کردند ناراحت شدند که امروز من از ديدن اين صحنه ناراحت شوم؟ . مگر به فرمانده ناو ويسنس مدال افتخار ندادند ؟ از عملش راضي و خوشنود بودند که او را مفتخر به مدال شجاعت کردند . مگر سالها با حمايت از رژيم پهلوي خون اين مردم شريف را به شيشه نکردند ؟ مگر ناراحت شدند يا اکنون از کرده خود پشِمانند ؟ مگر جوشن و سهند و سبلان ما را ناجوانمردانه به قعر ابهاي نيلگون خليج فارس نفرستادند ؟ مگر ما به انها اعلان جنگ کرده بوديم ؟يا اينکه انها به ما اعلان جنگ کرده بودند ؟ دوستان جواني که جوشن و سهند و سبلان برايشان نامفهوم است مي توانند از حافظه بزرگتر هايشان کمک بگيرند يا از ارشيو روزنامه هاي مربوط به اواخر جنگ . دوستان من! جوشن وسهند و سبلان ناوچه هاي افتخار افريني بودند که با دلير مردانشان در روزهاي پاياني جنگ توسط ناوگانهاي پيشرفته امريکائي ها و با موشکهاي مدرن انها از راه دور هدف قرار گرفتند و ناجوانمردانه غرق شدندو... 
 

 عمده مطالب پيشين


 

ترورچيست وهدف از ايجاداين وبلاگ

ترورهم نوعي اسلحه است

اولين تعريف از ترور

ترورخوب و بد از ديد امريکائيها

نظر ايات عظام

نمونه اي از سريه هاي پيامبر خدا

سريه ترور کعب ابن اشرف بدستور رسول خدا
جنگ تروريستي

پيامبران کسي را به اشاره نمي کشند

سريه ترور سفيان ابن خالد بدستور پيامبر

مد پرستي ديروز و امروز

پايگاه ابو بصير

سريه کشتن ( ترور ) ابو رافع يهودي

سريه عمروبن اميه ضمري در کشتن ( ترور ) ابوسفيان

داستان ترور عبدالله ابن ابي ابر منافق مدينه


 


ارشيو طبقه بندي شده

ارشيو اول

ارشيو دوم

ارشيو سوم

ارشيو چهارم

ارشيو پنجم

ارشيو ششم

ارشيو هفتم

ارشيو هشتم

ارشيو نهم

ارشيو دهم

ارشيو يازدهم

ارشيو دوازدهم

 


 Blogroll Me!


 

خبرگزاري

 

SNN

 

IRIB NEWS

 

IRNA

 

ISNA

 

GHEST

 

BBC PERSIAN

 


 

اسلامي

 

رهنما

 

نورنت

 

حوزه

 

الشيعه

 

بنياد قران

 

تبيان

 

بلاغ

 

بانك اطلاعات اسلامي

 

اسلام هو

 

جستجو گر شيعي

 

رشد

 

اخبار شيعه

 

شيعه نت

 

پايگاه هاي شيعي

 

شيعه اسلام

 


 

ائمه

 

امام علي

 

امام حسين

 

امام رضا

 

حضرت مهدي

 

اجلاس مهدي

 

ظهور

 

منتظر

 


 

علما

 

امام خميني

 

أيت الله خامنه اي

 

آيت الله مصباح يزدي

 

آيت الله مطهري

 

آيت الله مكارم شيرازي

 

علامه فضل الله

 

آيت الله شاهرودي

 

سيد حسن نصرالله

 


 


 

 

مردي که حتي عرضه خودکشي نداشت

 

دهانش را کاويدند

اين شپشو ، همان « سردار قادسيه » است !!!


ديگر سايتها

 

افق

 

بسيجي

 

سبكبالان

 

صبح

 

كتابخانه جنگ

 

 

 


آمار وبلاگ


وبلاگ فارسی
  RSS 2.0