تروریست

There was a time when they called us 'Ajams' [non-Arabs, or Persians], and we felt ashamed and wore turbans to look like the Arabs. They called us 'Rafidis' [a derogatory term used to refer to Shia Muslims],تا به روز سياه بنشينند and we concealed our love for our master [Imam Ali, cousin and son-in-law of Prophet Muhammad, and the first Shia Imam]. For years they attacked us and we only denied. Would anyone during those years come out and shout: 'Oh Tyrants! I am a Rafidi'? Yesterday, the tribe of blue-eyed blonds who had built a civilization out of hay and on the foundation of modern ignorance put chapeus on our heads so that we would be Westernized from head to toe. Those who would not comply were labeled 'reactionaries '. For years we tried to deflect this 'attack'. Today, they call any Muslim who sacrifices his life and fights to rub the nose of the arrogant and the bully into the dirt a terrorist. They are attacking and I'm now counter-attacking. So I shout: I'm an Ajam. I'm a Rafidi. I'm a reactionary. I'm a terrorist 

  ااسپتامبر - عکس اول

چرا « تروريــســت »؟

عده اي روزگاري به ما گفتند : عجم ! ننگمان امد . پس دستار بستيم تا چون عربها گرديم
روزگاري ديگر گفتند : رافضي ! پس ساليان دراز تقيه کرديم و عشق به مولايمان را پنهان ساختيم
پس براي ساليان سال انها « تک » کردند و ما فقط انکار کرديم . ايا در ان سالها کسي پيدا شد تا داد زند: که اي جباران عالم ! " من رافضي ام "
ديروز نيز قوم موبور چشم زاغ که بر پايه جاهليت مدرن تمدني پوشالي بنا کرده اند کلاه شاپو بر سرمان گذاشتند تا از فرق سر تا نوک پا فرنگي شويم . به انها که مطيع نشدند گفتند : مرتجع ! . سالها سعي کرديم تا اين « تک» را دفع کنيم
امروز به مسلماني که جانش را بکف گرفته پيکار مي کند تا پوزه مستکبر و قلدر را بخاک را بخاک بمالد مي گويند : تروريست !
انها « تک » مي کنند و من نه « پاتک » که بر « تک » شان « پاتک » مي زنم . پس فرياد ميزنم :
من عجم ام . من رافضي ام . من مرتجع ام .

من تروريـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــستم .

 


( نقد دين ستيزي و اشنايي بادين ستيزان )

 مطالب تروريست در وبلاگ « حق علي ( ع ) -  فدک فاطمه ( س ) »


توضيح : ضمن تشکر از جناب دوستدار بابت متن انگليسي ، عکسهاي حادثه ?? سپتامبر تزئيني است .

 ارشيوهاي تروريست ( لحظه اي ماوس را روي شماره ها نگه داريد تا از فهرست مطالب مطلع شويد ) :
اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم يازدهم دوازدهم

قسمت پايانی جواب به دوست

ابتدا یک توضیح مختصر :
در مورد شناخت و علت طرح این موضوع توضيحات مختصری ارائه شد . دوست عزيزم جناب قلعه نيز زحمت کشيده خلاصه و گزيده هايی از کتاب " شناخت "استاد شهيد ايت الله مرتضی مطهری را در وبلاگ الف قرار داده اند که مطالعه ان مفید است ؛ هرچند بنده دانلود کتاب فوق را ترجیح می دهم تا با فراغ بال به مطالعه ان بپردازید ( خواهید دید که این اثر شهید مطهری مثل بسیاری از اثار دیگرشان هنوز بروز است و تازگی دارد ) .
با اینکه بدلیل دستگیری استاد توسط ساواک ‌سلسله سخنرانی های مسئله شناخت ناتمام مانده و در این بحثها قطعا استاد در مورد بعضی دیگر از منابع و ابزارهای شناخت ( مهمترین منبع = وحی ) فرصت نکرده اند که بحث نمایند. با این وجود شاید تنها کتاب مستقل در زمینه شناخت شناسی می باشد ( اگر دوستان کتابهای دیگری سراغ دارند ما را نیز بی بهره نگذارند ).

و اما ادامه جواب به انتقادات" دوست"

ایشان در قسمت دیگری می نویسند : " 4- من هرگز نگفتم که شما متوسل به باطل برای حفظ اسلام شده ايد چون که وبلاگ شما و وبلاگهايي از اين دست را اصلا در جهت حفظ اسلام نمی دانم بلکه معتقدم شما با گذاشتن نام تروريست بر بالای وبلاگتان و عکس حادثه 11 سپتامبر و شعارهايي که در حاشيه وبلاگتان نوشته ايد از اسم اسلام و مسلمان برای اهداف خودتان سوءاستفاده کرده ايد چون بنا بر شهادت قرآن و احاديث و سيره پيامبر و عترت و همينطور اجماع علمای اسلام دين اسلام دينی است ضد تروريستی و مخالف با اقدامات تروريستی. ".
1 - البته نظر هرکسی برای خود و نیز بنده محترم است حتی اگر ...
۲- قطعا عکس حادثه ۱۱ سپتامبر در وبلاگ تروریست در اظهار عقیده تان تاثیر فراوان داشته است ( نکند طرفدار رابطه با امریکا هستید و می ترسید این عکسها موجب سردی روابط با شیطان بزرگ شود ! )
۳- گویا قرار است همچنان به همان طبل قبلی بکوبید. دوست عزیزم ! اگر تعریف شما از ترور را قبول نمایم . بلی؛ بنا بر قران و احادیث و سیره پیامبر و نیز اجماع علمای دین اسلام؛ ترور را عملی غیر اسلامی و نیز غیر انسانی می دانم (‌اینرا بارها اعلام کرده ام ) .
۴ - خوشحال شدم . باور کنید . خوشحالی بنده اولا از این جهت است که اولا سیره پیامبر و عترت را دلیلی بر ضدیت ترور با احکام اسلام دانسته اید( خوب؛ نمونه های زیادی از این سیره را در اینجا نقل کرده ام ایا این نمونه ها را باور ندارید یا اطلاق واژه ترور به این عملیات یا سریه ها را ؟ ) و اما دوما : موجب بسی خوشحالی شد که به اجماع علمای دین اسلام معتقدید .

و اما در مورد قسمت چهارم :
استحضار دارید که راز ماندگاری کتابهایی چون قران ( صرف نظر از وحی و کلام پروردگار بودن ان ) و نیز دیوان حافظ و کتابهای دیگری نظیر دیوان حافظ و حتی قوانین حقوقی و مدنی و کیفری و ... خاصیت و ویژگی تفسیر پذیری ( interpretability) انهاست ( هر کسی از ظن خود شد یار من - و همین خاصیت است که می بینیم مجری تلویزیون گاهی برای شصت میلیون ایرانی یک فال حافظ می گیرد و هرکس بنا به نیت قلبی خویش از ان منتفع می شود )که موجب نگارش تفاسیرمتعددی شده است .
بنده نیز اگاهم که بسیاری از سوره ها و ایات قران شان نزولی دارند که گاها برای فهم ایه یا سوره فوق دانستن این شان نزولها الزامی است ولی این دلیل نمی شود که هر جا کم اوردیم برای توجیه عقیده مان مسئله شان نزول و تفسیر را دستاویز قرار دهیم .
در ضمن این توضیح را ضروری می دانم که اولا این ایه صریح و روشن و شفاف است و دوما ؛ بنده از این ایه برای استناد به اقدامات تروریستی استفاده نکردم بلکه برای مبارزه با کفار ( و اتفاقا عدم تسامح و تساهل نسبت به کفار ) به این ایه تمسک جستم .
در مورد مطلب " ... حداقل يک نفر از فرماندهان و رهبران دشمن را که ترور اش از جانب شما مجاز است را نام ببريد تا حداقل بفهميم اين ترور اسلامی شما چه معنايي دارد... " سوال شما را سوال پاسخ می دهم : اگر شما بعنوان یک ایرانی در امریکا سکونت داشتید یا در هر کجای دنیا به فرمانده ناو وینسنس ( که ۲۹۰نفر از هموطنان ما را تکه تکه کرد و از طرف خون اشامان کاخ سفید مفتخر به مدال شجاعت گردید ) دست می یافتید ایا او را نمی کشتید ؟
( البته شاید با این افکار شما با او عکس یادگاری هم بیاندازید ولی ... بگذریم غرض معرفی کسی بود ! )

قسمت پنجم :
حتما داستان" لا حکم الا لله" گفتن خوارج را حتما شنیده اید و حتما هم فرمایش امام علی ( ع ) را در مورد این شعار خوارج شنیده اید که ایشان در اینباره فرموده اند حرف حقی که از ان اراده باطل کرده اند ( به این مضمون ) . همه مواردی که در مورد پیامبر ( ص ) و امام علی ( ع ) و مالک اشتر فرموده اید همگی درست است ولی دلیل اغماض و بخشش این بزرگواران را نیز می دانید . می دانید که بعلت نادانی شان و نداشتن بغض نسبت به این بزرگواران مورد بخشش اینها قرار گرفتند ( در ضمن نه خیانت و نه جنایتی مرتکب شده بودند ) ولی ایا می دانید که در همین فتح مکه که به ان اشاره کرده اید رسول گرامی دستور قتل ( هرجا یافتید بکشید ) انها را صادر کردند :
۱- عبدالله ابن سعد ابی سرح ( که داستان نامبرده تحت عنوان پیامبران کسی را به اشاره نمی کشند در این وبلاگ امده )
۲ - عبدالله بن خطل ادرمی ؛ که ابتدا مسلمان شده و در حادثه ای خادم مسلمانش را کشته سپس به مکه پناهنده شده و مشرک ( مرتد ) گردیده بود که پس از فتح مکه در حالی که از پرده کعبه گرفته بود او را یافتند و کشتند ( سیره ابن هشام -ج ۴ - و البته بسیاری از کتب تاریخ اسلام ) .
۳و۴ - فرتنی و قریبه دو کنیز خواننده ی « ابن خطل » که به اشعار مشتمل بر هجو رسول خدا اوازه خوانی می کردند . ( که البته قریبه روز فتح کشته شد و فرتنی اسلام اورد .)
۵ - حویرث بن نقیذ بن وهب بن عبد بن قصی ؛ که رسول خدا را در مکه ازار می داد . ( روز فتح مکه وی بدست امام علی ( ع ) کشته شد .)
۶ - مقیس بن صبابه لیثی ؛ برادر او را مردی به اشتباه کشته بود . وی از مکه به مدینه امده و اظهار اسلام کرده و خونبهای برادرش را نیز از رسول خدا گرفت ولی طولی نکشید که قاتل برادرش را کشت و سپس مرتد شد و به مدینه بازگشت و اشعاری حاکی از رضامندی از کشتن مرد انصاری گفت . ( روز فتح مکه وی بدست نمیله بن عبدالله لیثی کشته شد) .
۷ - ساره که در مکه پیامبر را ازار می داد ( بنا به روایت مقریزی وی در روز فتح مکه بدست علی ( ع ) کشته شد )
۸ - عکرمه بن ابی جهل ؛ کهپس از اندکی مقاومت در برابر لشگریان اسلام به یمن گریخت و بعدها زنش از رسول خدا برای وی امان گرفت. ( وی امان یافته و اسلام اورد )
۹ - هبار ابن اسود بن مطلب ؛ که موقع هجرت زینب دختر رسول خدا وی را تعقیب کرده و نیزه ای را به کجاوه زینب فرو برد که وی سخت ترسیده و بچه ای که در رحم داشت را سقط کرد.( وی پنهان شد و ناگهان بر رسول گرامی درامد و شهادتین گفت و اسلام اورد و گفت یا رسول خدا از تو گریختم و خواستم به کشور عجمان روم اما بزرگواریو بخشندگی تو را یاد اوردم و به گذشتت امید وار شدم . پیامبر وی را بخشید )
۱۰- هند دختر عتبه بن ربیعه ( هند جگر خوار )؛ یکی از چهارزنی که روز فتح مکه دستور کشتن انها داده شد . ( در فتح مکه در میان زنان قریش نا شناس نزد رسول خدا امد و پس از بیعت رسول خدا او را شناخت و وی تقاضای گذشت کرد که پیامبر از گذشت کرد )
۱۱- وحشی ( قاتل حمزه سید الشهدا ) ؛ وی به طائف گریخت و در سال نهم با وفد طائف به مدینه امد و اسلام اورد اما رسول خدا به او گفت : همواره روی خود از من پنهان دار .
۱۲و ۱۳- عتبه و معتب : پسران ابو لهب که پنهان شده بودند که بواسطه عباس عموی پیغمبر اسلام اوردند و نجات یافتند .
و البته ۵ نفر دیگر هم در این لیست هستند که دوستان می توانند به کتب تاریخی مراجعه نمایند .و بنظر بنده همین ها برای دوست عزیزم هم کفایت می کند .

یا چنانچه می دانید در جنگ بدر پیامبر اسلام چاههای اب بدر را تصاحب کردند و اجازه ندادند کفار از ابن این چاهها استفاده نمایند و حتما شنیده اید که پس از پیروزی در بدر ؛ اجسادبیشتر سران کفار را در چاههای بدر افکند ( می بینید که اب نبستن امام علی ( ع ) بروی مسلمانان شام بود نه بروی کفار و مشرکین ).
و باز برای نمونه حتما شنیده اید که در همه جنگها امام علی ( ع ) سفارش می کردند که هیچ کسی حق ندارد اسیر یا زخمی دشمن را بکشد ولی در جنگ با خوارج اکیدا دستور دادند ( توجه نمایید : دستور دادند ) که حتی زخمی هایشان را نیز بکشید .
دوست من برخورد همراه با شدت و غلظت با دشمن امری نیست که با طرح این مثالهای راست اما نابجا بشود انرا منکر شد یا توجیهی برای محبت به دشمن تراشید .

و اما در مورد مطالب دیگرتان ؛ اینها که نوشته اید همگی احادیث متواتری است که کسی بر صحت انها شک ندارد و از طرح این مطالب از شما متشکرم و نیز امیدوارم از طرح این مطالب اراده باطل نکرده باشید .

اینهمه بحث و جدل از سر کوته نظری است گر نظر پاک کنی مسجد و بتخانه یکی است


خداوند همه را براه راست هدایت فرماید ( بخصوص از دوستان التماس دعا دارم چرا که از همه به هدایت پروردگار محتاجترم ).


خبری از القاعده :« خالد شیخ محمد » که گفته می شود از رهبران ارشد القاعده می باشد و نقش کلیدی در طراحی و هماهنگی عملیات ۱۱سپتامبر بعهده داشته است در پاکستان دستگیر شده و موجب خرسندی اردوگاه شیطان بزرگ شده است . اصل خبر را در اینجا بخوانید .

والسلام .

حسن صباح

صفحه نخست
آرشیو وبلاگ
پست الكترونيك

مسعود قلعه


نویسندگان
مسعود قلعه


آرشیو من
دی ٩٥
بهمن ٩۳
آذر ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
شهریور ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
دی ۸۳
مهر ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
بهمن ۸٢
دی ۸٢
آذر ۸٢
آبان ۸٢
مهر ۸٢
شهریور ۸٢
امرداد ۸٢
تیر ۸٢
خرداد ۸٢
اردیبهشت ۸٢
فروردین ۸٢
اسفند ۸۱
بهمن ۸۱
دی ۸۱
آذر ۸۱
آبان ۸۱
مهر ۸۱
شهریور ۸۱


لینک دوستان
  ليست وبلاگ ها

پشتيبان تروريست: لينکها ي سايتهاي مفيد
يکي از سايتهاي شيعه
سايت حوزه
محلي براي جوانان ايراني
بانک اطلاعات ايران

سايتي براي اموزش زبان

اموزش انلاين انگليسي

مترجم پارس

سايت دريچه

سايت خبري بازتاب

مستضعفين

مدارک علمي ايران

 

وبلاگهاي دوستان

 

حق علي - فدک فاطمه

الف

ارمانشهر

پايگاه بصير

سخني در باره تصوير 11سپتامبر


باور کنيد که حادثه 11سپتامبر را عملي انساني نمي دانم چه برسد به اينکه انرا عملي اسلامي بدانم . اما از اينکه اينبار توپ در زمين دشمن است خوشحالم . چرا نباشم ؟ مگر وقتي که امريکائي ها هواپيماي مسافري ما را با 290سرنشين بي گناه تکه تکه کردند ناراحت شدند که امروز من از ديدن اين صحنه ناراحت شوم؟ . مگر به فرمانده ناو ويسنس مدال افتخار ندادند ؟ از عملش راضي و خوشنود بودند که او را مفتخر به مدال شجاعت کردند . مگر سالها با حمايت از رژيم پهلوي خون اين مردم شريف را به شيشه نکردند ؟ مگر ناراحت شدند يا اکنون از کرده خود پشِمانند ؟ مگر جوشن و سهند و سبلان ما را ناجوانمردانه به قعر ابهاي نيلگون خليج فارس نفرستادند ؟ مگر ما به انها اعلان جنگ کرده بوديم ؟يا اينکه انها به ما اعلان جنگ کرده بودند ؟ دوستان جواني که جوشن و سهند و سبلان برايشان نامفهوم است مي توانند از حافظه بزرگتر هايشان کمک بگيرند يا از ارشيو روزنامه هاي مربوط به اواخر جنگ . دوستان من! جوشن وسهند و سبلان ناوچه هاي افتخار افريني بودند که با دلير مردانشان در روزهاي پاياني جنگ توسط ناوگانهاي پيشرفته امريکائي ها و با موشکهاي مدرن انها از راه دور هدف قرار گرفتند و ناجوانمردانه غرق شدندو... 
 

 عمده مطالب پيشين


 

ترورچيست وهدف از ايجاداين وبلاگ

ترورهم نوعي اسلحه است

اولين تعريف از ترور

ترورخوب و بد از ديد امريکائيها

نظر ايات عظام

نمونه اي از سريه هاي پيامبر خدا

سريه ترور کعب ابن اشرف بدستور رسول خدا
جنگ تروريستي

پيامبران کسي را به اشاره نمي کشند

سريه ترور سفيان ابن خالد بدستور پيامبر

مد پرستي ديروز و امروز

پايگاه ابو بصير

سريه کشتن ( ترور ) ابو رافع يهودي

سريه عمروبن اميه ضمري در کشتن ( ترور ) ابوسفيان

داستان ترور عبدالله ابن ابي ابر منافق مدينه


 


ارشيو طبقه بندي شده

ارشيو اول

ارشيو دوم

ارشيو سوم

ارشيو چهارم

ارشيو پنجم

ارشيو ششم

ارشيو هفتم

ارشيو هشتم

ارشيو نهم

ارشيو دهم

ارشيو يازدهم

ارشيو دوازدهم

 


 Blogroll Me!


 

خبرگزاري

 

SNN

 

IRIB NEWS

 

IRNA

 

ISNA

 

GHEST

 

BBC PERSIAN

 


 

اسلامي

 

رهنما

 

نورنت

 

حوزه

 

الشيعه

 

بنياد قران

 

تبيان

 

بلاغ

 

بانك اطلاعات اسلامي

 

اسلام هو

 

جستجو گر شيعي

 

رشد

 

اخبار شيعه

 

شيعه نت

 

پايگاه هاي شيعي

 

شيعه اسلام

 


 

ائمه

 

امام علي

 

امام حسين

 

امام رضا

 

حضرت مهدي

 

اجلاس مهدي

 

ظهور

 

منتظر

 


 

علما

 

امام خميني

 

أيت الله خامنه اي

 

آيت الله مصباح يزدي

 

آيت الله مطهري

 

آيت الله مكارم شيرازي

 

علامه فضل الله

 

آيت الله شاهرودي

 

سيد حسن نصرالله

 


 


 

 

مردي که حتي عرضه خودکشي نداشت

 

دهانش را کاويدند

اين شپشو ، همان « سردار قادسيه » است !!!


ديگر سايتها

 

افق

 

بسيجي

 

سبكبالان

 

صبح

 

كتابخانه جنگ

 

 

 


آمار وبلاگ


وبلاگ فارسی
  RSS 2.0