تروریست

There was a time when they called us 'Ajams' [non-Arabs, or Persians], and we felt ashamed and wore turbans to look like the Arabs. They called us 'Rafidis' [a derogatory term used to refer to Shia Muslims],تا به روز سياه بنشينند and we concealed our love for our master [Imam Ali, cousin and son-in-law of Prophet Muhammad, and the first Shia Imam]. For years they attacked us and we only denied. Would anyone during those years come out and shout: 'Oh Tyrants! I am a Rafidi'? Yesterday, the tribe of blue-eyed blonds who had built a civilization out of hay and on the foundation of modern ignorance put chapeus on our heads so that we would be Westernized from head to toe. Those who would not comply were labeled 'reactionaries '. For years we tried to deflect this 'attack'. Today, they call any Muslim who sacrifices his life and fights to rub the nose of the arrogant and the bully into the dirt a terrorist. They are attacking and I'm now counter-attacking. So I shout: I'm an Ajam. I'm a Rafidi. I'm a reactionary. I'm a terrorist 

  ااسپتامبر - عکس اول

چرا « تروريــســت »؟

عده اي روزگاري به ما گفتند : عجم ! ننگمان امد . پس دستار بستيم تا چون عربها گرديم
روزگاري ديگر گفتند : رافضي ! پس ساليان دراز تقيه کرديم و عشق به مولايمان را پنهان ساختيم
پس براي ساليان سال انها « تک » کردند و ما فقط انکار کرديم . ايا در ان سالها کسي پيدا شد تا داد زند: که اي جباران عالم ! " من رافضي ام "
ديروز نيز قوم موبور چشم زاغ که بر پايه جاهليت مدرن تمدني پوشالي بنا کرده اند کلاه شاپو بر سرمان گذاشتند تا از فرق سر تا نوک پا فرنگي شويم . به انها که مطيع نشدند گفتند : مرتجع ! . سالها سعي کرديم تا اين « تک» را دفع کنيم
امروز به مسلماني که جانش را بکف گرفته پيکار مي کند تا پوزه مستکبر و قلدر را بخاک را بخاک بمالد مي گويند : تروريست !
انها « تک » مي کنند و من نه « پاتک » که بر « تک » شان « پاتک » مي زنم . پس فرياد ميزنم :
من عجم ام . من رافضي ام . من مرتجع ام .

من تروريـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــستم .

 


( نقد دين ستيزي و اشنايي بادين ستيزان )

 مطالب تروريست در وبلاگ « حق علي ( ع ) -  فدک فاطمه ( س ) »


توضيح : ضمن تشکر از جناب دوستدار بابت متن انگليسي ، عکسهاي حادثه ?? سپتامبر تزئيني است .

 ارشيوهاي تروريست ( لحظه اي ماوس را روي شماره ها نگه داريد تا از فهرست مطالب مطلع شويد ) :
اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم يازدهم دوازدهم

ترور يا شبيخون نظامی در گفتگوی با دوست

در قسمت پیامهای دیگران مطلب قبلی با دودوست عزیز به گفتگو پرداختیم که چون حائز اهمیت است عینا مطالب فوق را در اینجا می اورم .
ابتدا به انتقاد دوست عزیزم حامد ( ارمانشهر ) جواب دادم و البته انتقادش را بجان خریدم و ...

نويسنده: حامد
يكشنبه، 4 اسفند 1381، ساعت 10:57

حسن جان سلام! بخاطر بد قولی از شما معذرت می خواهم. یک مدت به اینترنت دسترسی نداشتم. حالا سعی می کنم در اسرع وقت مطلب مورد نظر رو برات بفرستم. در مورد شمارشگر، همین الآن به قصد کمک آمده بودم که دیدم خودت انجامش دادی. فقط یک نکته که نمی دونم رعایت کردی یا نه، اینه که در هنگام ثبت نام شمارشگر، باید به جای عدد پایه صفر، عددی را ثبت کنی که در فهرست کاربران پرشین بلاگ، در کنار نام وبلاگت قرار داره. موفق باشی.
الآن متوجه عکسی شدم که گویا به عنوان تمثال امام علی علیه السلام آن را در وبلاگت گذاشته ای. خواستم به عرض برسانم که بعضی از مراجع تقلید در صحت انتساب عکسی که به عنوان نوجوانی حضرت رسول معروف شده است تردید دارند، چه رسد به چنین تصاویری که معلوم نیست با چه سند و مدرکی به امام علی منتسب هستند. به نظرم کار درستی نکردی. مدتی پیش در یک سایت ضد اسلامی دیدم که این عکس را منتشر کرده بود و با خوشحالی گفته بود امام شیعیان که اینقدر به آن می نازند، این مرد کریه و خشنی است که می بینید. حالا واقعاً جای تأسف است که این عکس را در وبلاگ یکی از دوستان می بینم. امیدوارم از تذکرم نرنجیده باشی. موفق باشی.


و اما دوست عزیزی که قبلا هم از نظرات ارزنده شان استفاده کرده ام مطالبی نوشته اند که عینا ملاحظه می فرمایید :

نويسنده: دوست
شنبه، 3 اسفند 1381، ساعت 7:1

دوست من شما در منتسب کردن بعضی از اقداماتی که در صدر اسلام انجام گرفته به اعمال تروريسیتی اشتباه می کنيد. شايد اين به اين دليل باشد که معنای واقعی کلمه تروريست را نمی دانی. بر خلاف آنچه که شما و همفکرانتان تبليغ می کنيد شبيخون زدن و کشتن يک رهبر نظامی دشمن يک عمل تروريستی نيست بلکه يک اقدام نظامی است که از در تاريخ شواهد زيادی از آن نقل شده.

اگر دقت می کرديد تنها يک جمله پيامبر گرانقدر اسلام (ص) برای رد ادعای شما کافی بود. « رسول خدا عبدالله بن عتيك را برايشان امير قرار داد و انان را فرمود كه : زن و كودكي را نكشند » . اين جمله آخر که به آنان فرمود زن و کودکی را نکشند نشان می دهد که اين اقدام به هيچ وجه يک اقدام تروريستی نبوده بلکه از نوع شبيخون نظامی بوده است. اما در معنی کلمه تروريست بايد بگويم که تروريست کسی است که فرد يا افرادی را بدون توجه به گناهکار يا بی گناه بودنشان و بدون استثنا قايل شدن برای زنان و کودکان بی دفاع به قتل می رساند ( يا تهديد به قتل می کند ) تا از اين طريق و با استفاده از جو رعب و وحشتی که ايجاد کرده به اهداف خود برسد . آيا فکر می کنيد رسول خدا برای تبليغ دين اسلام نيازی به اين کارها داشتند؟

که جواب نه چندان مختصری به این دوست عزیزم داده ام :

نويسنده: حسن صباح
يكشنبه، 4 اسفند 1381، ساعت 16:21

حامد جان ! در مورد عکس توضيحاتی را در قسمت پيامهای ديگران اخرين مطلبت نوشتم و نوشتم که اين عکس برخلاف انها که با ديدنش ترسيده اند ( همانها که ديوار خانه پدرشان کوتاه است ) از نظر بنده خيلی هم خوشگل و با ابهت و هيبت است . ولی با همه اين احوالات فقط برای رضای خاطر شما دوست عزيزم اين تصوير خيالی ( نه واقعی ) را بر می دارم .

و اما شما دوست عزيزم ( که نام دوست را برگزيده ايد ) درود بر شما باد . براستی که هدف من هم دقيقا همين است که تفاوت شبيخون نظامی را با ترور مشخص کنم .و اگر به سريه هايی که نوشته ام دقت فرماييد همگی همينطور هستند ( شبيخون ) ولی انچه که سبب شده است از اين سريه ها با عنوان ترور نام ببرم اينست که دشمنان ما از ترور تعريف متفاوتی دارند . تعريفی که بسیار کلی است و همه اعمال جهادی ما مسلمانان را شامل می شود . اگر اين وبلاگ را از اول بخوانيد (اگر کمی صبر کنيد اينکار را اسان خواهم کرد ) . و از اينکه اسم وبلاگ را تروريست گذاشته ام بدين جهت نيست که اعمال اسامه بن لادن را اسلامی جلوه دهم . قبلا هم نوشته ام که اين اعمال را حتی انسانی هم نمی دانم ( هرچند که روز ۱۱سپتامبر بهترين و بياد ماندنی ترين روز عمرم بود . شادمان شدم و هستم و قطعا تا روز سقوط امپرياليسم شادمان خواهم بود و پس از ان برای بی گناهانی که کشته شدند شمع روشن خواهم کرد !). اين کار درستی نيست که انها لفظی يا واژه ای را طبق تعريف خود بسازند و بخورد ما دهند . شما دوست عزيزم اين تعريفی که ارائه کرده ای تعريف تقریبا کاملی است ولی يک سوال : ايا هر ((‌ گنهکار )) ی را می توان به اين شيوه ( حال اسمش را می خواهی ترور بگذار یا شبیخون ) کشت؟ مثلا در همان مثال مسلم که خودتان زده اید ؛ ابن زیاد نه بی گناه بود و نه کودک و نه زن ! و در ضمن حتما سلاحی نیز برای دفاع داشت و نیز از رهبران نظامی دشمن بود ( به تعریفت که در زیر نوشته شده است دقت کن ). پس چرا مسلم او را نکشت ؟!! البته در اين مورد بحث خواهم کرد .
که باز هم دوست عزیز مطالبی را قید کرده اند:

نويسنده: دوست
دوشنبه، 5 اسفند 1381، ساعت 9:13

"قسمت اول: دوست من . خوشحالم که تبادل آرای ما هر روز پر بار تر و منطقی تر می شود. از اينکه موضع خودتان را در مورد تروريست های ۱۱ سپتامبر به روشنی بيآن کرديد خيلی ممنونم. در تعريفی که من از ترور ارائه کردم يک نکته کليدی هست که همانا هدف تروريست از اينکار می باشد يعنی ايجاد جو رعب و وحشت تا مردم را وادار به اطاعت از خود بکند و همانطوری که گفته ام در اسلام هيچ نيازی به اينکار نيست. زيرا اسلام به اندازه کافی دلايل منطقی ارائه می دهد که خود مردم نه تنها مجاب می شوند بلکه قانع هم می گردند. نمونه اش در سيره رسول الله (ص) و حضرت علی (ع) و ساير امامان بسيار است . اما در مورد سوال شما : پرسيده ايد که ايا هر (( گنهکار )) ی را می توان به اين شيوه ( حال اسمش را می خواهی ترور بگذار یا شبیخون ) کشت؟ در مطلب قبلی من تعريفی از ترور ارائه کردم ولی اين به اين معنی نيست که هر چه که در اين معنی نگنجد از نوع شبيخون است .

لذا جواب سوال شما از نظر من منفی است و اگر به خبر مربوطه هم دقت کنی می بينی که اولا شرايط زمانی در آن موقع نوعی حالت جنگی بين مسلمانان و يهوديان خيبر بوده چه اينان به نوعی تحريک کنندگان اصلی جنگ احزاب بودند. در ثانی موقعيت مکانی ( يعنی رفتن به داخل قلعه خيبر نه کشاندن دشمن به داخل منزل خود و بکار بردن حيله ) هم به نوعی بود که ياد آور شبيخون نظامی است . و از همه مهمتر اينکه اين اقدام پس از جلب موافقت رسول اکرم انجام گرفته نه به خواست يکی يا دونفر از افراد.

اين همان نکاتی است که می تواند در ماجرای مسلم و ابن زياد هم مورد توجه قرار گيرد. آنچه که ما می دانيم اين است که مسلم بن عقيل از طرف امام حسين (ع) مامور به بررسی اوضاع کوفه و آماده کردن شرايط ورود ايشان بوده ولی هيچ نشانه ای از اينکه او مجوز شروع قتال و جنگ را هم داشته در دست نمی باشد! لذا در صورت اقدام او به کشتن ابن زياد در خانه شريک بن اعور اين عمل نه شبيخون بلکه قتل يا فتک می بود که مسلم بعد از بياد آوردن موضوع از آن دوری کرد. همانطور که اميرالمومنين (ع) می فرمايند " چه بسا شخصى به تمام پيش‏آمدهاى آينده آگاه است و طريق مكر و حيله را خوب مى‏داند، ولى فرمان الهى و نهى پروردگار مانع اوست و با اينكه قدرت بر انجام آن دارد، آن را به روشنى رها مى‏سازد، ولى آن كس كه از گناه و مخالفت فرمان حق پروا ندارد از همين فرصت استفاده مى‏كند.»
در جای ديگری امير مؤمنان(ع) در توصيف پيامبر بزرگوار اسلام(ص) مى‏فرمايد:« المعلن الحق بالحق .پيامبر اكرم(ص) حق را به وسيله حق آشكار مى‏كرد و قرآن كريم مى‏فرمايد:«هو الذى ارسل رسوله بالهدى و دين الحق ليظهره على الدين كله و لو كره المشركون؛او كسى است كه پيامبرش را با هدايت و دين حق فرستاده است، تا آن را بر همه اديان پيروز گرداند، هر چند مشركان را ناخوش آيد.پس دين اسلام حق است و بنابرسخن حضرت على(ع) به دست مى‏آيد كه در راه تحقق و حفظ دين اسلام نبايد به باطل متوسل شد و از محدوده حق كه همان برنامه‏هاى اسلام است، خارج گردد.
اميدوارم که اين توضيح مفصل مفيد بوده باشد . در ضمن دو خواهش هم از شما داشتم اول اينکه اگر ممکن است محدوديت طول کامنت ها را حذف کنيد و مورد ديگر اينکه شما که فقط برای رضای خاطر شما دوست عزيزی تصوير خيالی ( نه واقعی ) را بر از وبلاگتان می داريد آيا سزا نيست که برای رضای خدا مروج دوستی و نيکو کاری باشيد چه قرآن کريم می فرمايد: " ان الله يامر بالعدل و الاحسان" = خداوند به عدالت و نيکوکاری فرمان می دهد. "


خوب ؛ مطالب ارزشمند این دوست عزیز را خواندید . بنظر بنده تفاوت عقیده بنده با ایشان در حد همان" عنب "و "انگور "و " اوزوم " است. اما ابتدا چند توضیح بطور خلاصه :
۱- این دوست عزیز با یک پیش داوری ذهنی این وبلاگ را دنبال می کند ( ...بر خلاف آنچه که شما و همفکرانتان تبليغ می کنيد ...).
۲- از انجایی که ایشان "تروریست "را در مقابل "مردم" قرار میدهد ( ...يعنی ايجاد جو رعب و وحشت تا مردم را وادار به اطاعت از خود بکند ...) استنباطم اینست که جناحی فکر میکنند و موضع میگیرند.
و اما ؛
قبلا هم توضیح داده ام که انچه که کشتن مردم بیگناه ( اعم از زن و بچه و کودک و ...) واژه مختص بخود را دارد که " قتل عام " ( کشتار دسته جمعی ) "نامیده می شود و هیچ ربطی به "ترور" ندارد . و اتفاقا کسانی که مرعوب شده اند برای شیطانی جلوه دادن این عمل نظامی و دفاعی ضعفا بر علیه قدرتمندان ؛ تروریستها را در مقابل مردم قرار می دهند .
طبق تعریف بنده :" ترور یست کسی است که در عملیاتی نفوذی به قرارگاه دشمن ؛ فرماندهان نظامی و رهبران کلیدی دشمن محارب را به قتل می رساند تا از این طریق امنیت سران نظامی و کلیدی دشمن را سلب نماید و انها را به هراس و وحشت اندازد ."
پس طبق این تعریف ترور عمل کشتار مردم نیست بلکه عمل کشتن سران کلیدی دشمن در حال مبارزه است .
البته اینرا نیز اضافه کنم که طبق تعریف این دوست عزیزمان موشکباران شهرها در جنگ تحمیلی که ابتدا از سوی عراق متجاوز شروع شد و منجر به مقابله به مثل کشور مان ایران شد هم نوعی عمل تروریستی محسوب می شود ( به تعریف ایشان توجه فرمایید ) که طبق تعریف بنده تنها قتل عام شهروندان به حساب می اید . هرچند که باور ندارم هیچ عقل و منطقی با عمل مقابله به مثل موافق نباشد .
و اما ختم کلام : اینکه عمل کشتن سران کلیدی دشمن متجاوز بطور غافلگیرانه ای که باعث رعب و وحشت در اردوگاه دشمن شود "ترور" نامیده شود یا "شبیخون" ( از لفظ و واژه که بگذریم ) بگمانم مورد تایید این دوست عزیز هم می باشد و عملی است نظامی . و کشتن مردم بیگناه ( چه انفرادی و چه دسته جمعی ) برای نیل به اهداف؛ " ترور" نامیده شود یا" قتل عام" ( باز هم از لفظ و واژه که بگذریم ) از طرف بنده و این دوست عزیز مردود می باشد و عملی غیر انسانی و غیر اسلامی است .

3- و اما توسل به باطل برای حفظ اسلام ؛ به گمانم با توضیحاتی که داده شد این برچسب به وبلاگ تروریست نمی چسبد . برادرم ! ایا دعوت به بیدارباش و شناساندن راه های مبارزه با دشمن قلدر توسل به باطل است ؟! ایا مطالبی که نوشته ام دروغ است یا اینکه در کتب تاریخی موثق نیامده است ؟! یا اینکه شک و شبه ای در انجام این سریه ها موجود است ؟! یا اینکه خدای نکرده برسول خدا دروغ بسته ام ؟! اینها عینا از کتب تاریخی موثق و بنام نقل کرده ام . چرا تنها به خاطر یک "تفاوت در تعریف " چنین برچسبی می زنید ؟

4- در مورد توصیه اولتان " چشم بمحض اینکه راهش را یاد بگیرم محدودیت را رفع خواهم کرد .
و در مورد توصیه دومتان که فرموده اید مروج نیکوکاری و دوستی و ... باشم بعرض می رسانم که امروزه یکی از مواردی که در مورد دین مد روز شده است همین دعوت به دوستی و مهر و ... و ارائه تصویری زیبا و خوش خط و خال و بی ازار از اسلام است ( اسلام مهر و صفا و دوستی و محبت ... یعنی همان مسیحیت نیم بند . و فراموش کرده اند که اسلام فقط یک جنبه ندارد . قبلا هم گفته ام اسلام دین رحماء بینهم و اشداء علی الکفار است . دینی که خشونت هم دارد. دین اسلام تنها دین "نازنین ها " و" سوسول ها " نیست ؛ و قابل توجه کسانی که معتقد به قرائتهای مختلفی از اسلام هستند اینکه لااقل بنده به اسلام با این دید نمی نگرم .
برادرم اگر سفر نامه های مسشرقین را خوانده باشی بدون استثنا در همه انها خواهی دید که مثلا از ویزگیهای مهمان نوازی و مردانگی ما شرقیها نهایت سوء استفاده را کرده اند. انها از سادگی و صداقت ما استفاده کرده و بر گرده ما سوار شده اند . تا کی ...؟
در جنگ صلیبی " صلیبیون وقتی بیت المقدس را فتح کردند چه جنایتها که نکردند و فقط در داخل مسجد اقصی انقدر از مردم( زن و کودک و پیر ... ) مسلمان کشتند که بنا به نوشته مورخین خودشان خون کشتگان تا به زانوی اسبان رسید . انوقت صلاح الدین ایوبی - که هرگز در برابر شیعیان اسماعیلی کوتاه نیامد و انها را به فجیع ترین وضع قتل عام کرد - پس از فتح بیت المقدس جان این کفار متجاوز را که نگرفت هیچ ؛بلکه به همین متجاوزین خونخوار اجازه داد تا هرانچه می توانند بار مرکبهایشان کنند و با خود ببرند . فقط به این خاطر که بروند و از عمل مردانه یک مسلمان ( بنظر بنده از حماقت و خریتش ) تعریف و تمجید کنند !!!
بنده مقابله به مثل را در اینگونه موارد ( حتی اگر موافق اسلام نباشد) عملی منطقی می دانم .

حسن صباح

صفحه نخست
آرشیو وبلاگ
پست الكترونيك

مسعود قلعه


نویسندگان
مسعود قلعه


آرشیو من
دی ٩٥
بهمن ٩۳
آذر ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
شهریور ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
دی ۸۳
مهر ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
بهمن ۸٢
دی ۸٢
آذر ۸٢
آبان ۸٢
مهر ۸٢
شهریور ۸٢
امرداد ۸٢
تیر ۸٢
خرداد ۸٢
اردیبهشت ۸٢
فروردین ۸٢
اسفند ۸۱
بهمن ۸۱
دی ۸۱
آذر ۸۱
آبان ۸۱
مهر ۸۱
شهریور ۸۱


لینک دوستان
  ليست وبلاگ ها

پشتيبان تروريست: لينکها ي سايتهاي مفيد
يکي از سايتهاي شيعه
سايت حوزه
محلي براي جوانان ايراني
بانک اطلاعات ايران

سايتي براي اموزش زبان

اموزش انلاين انگليسي

مترجم پارس

سايت دريچه

سايت خبري بازتاب

مستضعفين

مدارک علمي ايران

 

وبلاگهاي دوستان

 

حق علي - فدک فاطمه

الف

ارمانشهر

پايگاه بصير

سخني در باره تصوير 11سپتامبر


باور کنيد که حادثه 11سپتامبر را عملي انساني نمي دانم چه برسد به اينکه انرا عملي اسلامي بدانم . اما از اينکه اينبار توپ در زمين دشمن است خوشحالم . چرا نباشم ؟ مگر وقتي که امريکائي ها هواپيماي مسافري ما را با 290سرنشين بي گناه تکه تکه کردند ناراحت شدند که امروز من از ديدن اين صحنه ناراحت شوم؟ . مگر به فرمانده ناو ويسنس مدال افتخار ندادند ؟ از عملش راضي و خوشنود بودند که او را مفتخر به مدال شجاعت کردند . مگر سالها با حمايت از رژيم پهلوي خون اين مردم شريف را به شيشه نکردند ؟ مگر ناراحت شدند يا اکنون از کرده خود پشِمانند ؟ مگر جوشن و سهند و سبلان ما را ناجوانمردانه به قعر ابهاي نيلگون خليج فارس نفرستادند ؟ مگر ما به انها اعلان جنگ کرده بوديم ؟يا اينکه انها به ما اعلان جنگ کرده بودند ؟ دوستان جواني که جوشن و سهند و سبلان برايشان نامفهوم است مي توانند از حافظه بزرگتر هايشان کمک بگيرند يا از ارشيو روزنامه هاي مربوط به اواخر جنگ . دوستان من! جوشن وسهند و سبلان ناوچه هاي افتخار افريني بودند که با دلير مردانشان در روزهاي پاياني جنگ توسط ناوگانهاي پيشرفته امريکائي ها و با موشکهاي مدرن انها از راه دور هدف قرار گرفتند و ناجوانمردانه غرق شدندو... 
 

 عمده مطالب پيشين


 

ترورچيست وهدف از ايجاداين وبلاگ

ترورهم نوعي اسلحه است

اولين تعريف از ترور

ترورخوب و بد از ديد امريکائيها

نظر ايات عظام

نمونه اي از سريه هاي پيامبر خدا

سريه ترور کعب ابن اشرف بدستور رسول خدا
جنگ تروريستي

پيامبران کسي را به اشاره نمي کشند

سريه ترور سفيان ابن خالد بدستور پيامبر

مد پرستي ديروز و امروز

پايگاه ابو بصير

سريه کشتن ( ترور ) ابو رافع يهودي

سريه عمروبن اميه ضمري در کشتن ( ترور ) ابوسفيان

داستان ترور عبدالله ابن ابي ابر منافق مدينه


 


ارشيو طبقه بندي شده

ارشيو اول

ارشيو دوم

ارشيو سوم

ارشيو چهارم

ارشيو پنجم

ارشيو ششم

ارشيو هفتم

ارشيو هشتم

ارشيو نهم

ارشيو دهم

ارشيو يازدهم

ارشيو دوازدهم

 


 Blogroll Me!


 

خبرگزاري

 

SNN

 

IRIB NEWS

 

IRNA

 

ISNA

 

GHEST

 

BBC PERSIAN

 


 

اسلامي

 

رهنما

 

نورنت

 

حوزه

 

الشيعه

 

بنياد قران

 

تبيان

 

بلاغ

 

بانك اطلاعات اسلامي

 

اسلام هو

 

جستجو گر شيعي

 

رشد

 

اخبار شيعه

 

شيعه نت

 

پايگاه هاي شيعي

 

شيعه اسلام

 


 

ائمه

 

امام علي

 

امام حسين

 

امام رضا

 

حضرت مهدي

 

اجلاس مهدي

 

ظهور

 

منتظر

 


 

علما

 

امام خميني

 

أيت الله خامنه اي

 

آيت الله مصباح يزدي

 

آيت الله مطهري

 

آيت الله مكارم شيرازي

 

علامه فضل الله

 

آيت الله شاهرودي

 

سيد حسن نصرالله

 


 


 

 

مردي که حتي عرضه خودکشي نداشت

 

دهانش را کاويدند

اين شپشو ، همان « سردار قادسيه » است !!!


ديگر سايتها

 

افق

 

بسيجي

 

سبكبالان

 

صبح

 

كتابخانه جنگ

 

 

 


آمار وبلاگ


وبلاگ فارسی
  RSS 2.0