تروریست

There was a time when they called us 'Ajams' [non-Arabs, or Persians], and we felt ashamed and wore turbans to look like the Arabs. They called us 'Rafidis' [a derogatory term used to refer to Shia Muslims],تا به روز سياه بنشينند and we concealed our love for our master [Imam Ali, cousin and son-in-law of Prophet Muhammad, and the first Shia Imam]. For years they attacked us and we only denied. Would anyone during those years come out and shout: 'Oh Tyrants! I am a Rafidi'? Yesterday, the tribe of blue-eyed blonds who had built a civilization out of hay and on the foundation of modern ignorance put chapeus on our heads so that we would be Westernized from head to toe. Those who would not comply were labeled 'reactionaries '. For years we tried to deflect this 'attack'. Today, they call any Muslim who sacrifices his life and fights to rub the nose of the arrogant and the bully into the dirt a terrorist. They are attacking and I'm now counter-attacking. So I shout: I'm an Ajam. I'm a Rafidi. I'm a reactionary. I'm a terrorist 

  ااسپتامبر - عکس اول

چرا « تروريــســت »؟

عده اي روزگاري به ما گفتند : عجم ! ننگمان امد . پس دستار بستيم تا چون عربها گرديم
روزگاري ديگر گفتند : رافضي ! پس ساليان دراز تقيه کرديم و عشق به مولايمان را پنهان ساختيم
پس براي ساليان سال انها « تک » کردند و ما فقط انکار کرديم . ايا در ان سالها کسي پيدا شد تا داد زند: که اي جباران عالم ! " من رافضي ام "
ديروز نيز قوم موبور چشم زاغ که بر پايه جاهليت مدرن تمدني پوشالي بنا کرده اند کلاه شاپو بر سرمان گذاشتند تا از فرق سر تا نوک پا فرنگي شويم . به انها که مطيع نشدند گفتند : مرتجع ! . سالها سعي کرديم تا اين « تک» را دفع کنيم
امروز به مسلماني که جانش را بکف گرفته پيکار مي کند تا پوزه مستکبر و قلدر را بخاک را بخاک بمالد مي گويند : تروريست !
انها « تک » مي کنند و من نه « پاتک » که بر « تک » شان « پاتک » مي زنم . پس فرياد ميزنم :
من عجم ام . من رافضي ام . من مرتجع ام .

من تروريـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــستم .

 


( نقد دين ستيزي و اشنايي بادين ستيزان )

 مطالب تروريست در وبلاگ « حق علي ( ع ) -  فدک فاطمه ( س ) »


توضيح : ضمن تشکر از جناب دوستدار بابت متن انگليسي ، عکسهاي حادثه ?? سپتامبر تزئيني است .

 ارشيوهاي تروريست ( لحظه اي ماوس را روي شماره ها نگه داريد تا از فهرست مطالب مطلع شويد ) :
اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم يازدهم دوازدهم

مد پرستی ديروز و امروز

سلام .
چندی پيش در وبلاگ الف مطالبی از کتاب " توسعه و تضاد " را خواندم که مطالب باارزشی از يک کتاب باارزش و محققانه و بسیار خواندنی است . مطالبی تحت عنوان " فرایند تغییر ارزشها " که به تغییر ارزشها در اوائل انقلاب و نیز سالهای پس از رحلت امام ( سالهای پس از جنگ ) می پردازد و نکات جالب توجه ای در ان موجود است .
البته بنده پیش از این نیز با این کتاب که پژوهشی در باره مسائل اجتماعی ایران است و توسط یک استاد دانشگاه و بصورت کاملا علمی و با ارائه مدارک مستدل تالیف شده و به تضادهای تکان دهنده ای اشاره دارد که انقلاب و جامعه اسلامی ما برای رسیدن به توسعه با ان روبرو بوده است .
در این کتاب به گوشه ای از تغییرات ارزشی جامعه بعد از انقلاب اشاره دارد :
" ... قيافه هاي ظاهري بدون دستورو زور از بالا به صورت دروني به تدريج تغيير يافت. خانمهاي بي حجاب ابتدا با همان لباسهاي متوسط و معمول، يك روسري به سر كشيدند، سپس روسريها بزرگتر و لباسهاگشادتر و تيره تر شد. شلوار بلو جين و پيراهن مردانه خانمها به بلو جين + روپوش + كاپشن رنگي + روسري تيره تبديل شد.ريشهاي اقايان نيز به تدريج درامد.( بعضي ابتدا ريش نمي زدندندو ته ريش گذاشتند و سپس انرا كامل كردند ) انگشتر هاي طلاي اقايان با نقره و عقيق جايگزين و كت و شلوار هاي شيك به اوركت سربازي تبديل شد ند . مسابقات ارزشي شروع شده بود . افرادي كه تا ان موقع نماز نمي خواندند ، مهر و سجاده و تسبيحشان را به نمايش مي گذاشتند و برخي نيز كوشش داشتند تا جاي مهر بر پيشانيشان مشخص باشد . وسايل منازل نيز تغيير كرد : مبلها و صندلي ها به پشتيها تبديل شد ، عكسهاي امام و ائمه بر ديوار و مجموعه تفسير « الميزان » در كتابخانه ها به چشم مي خوردند ...
اما تحول ارزشها بسيار عميق تر از اين تغييرات ظاهري بود . جلسات قران معمول شد ، مساجد انقدر پر مي شدند كه براي نمازهاي جماعت و جمعه جايي نبود و مردم با فاصله كيلومتري از دانشگاه تهران براي نماز جمعه مي ايستادند ..."

سپس به تغيير همين ارزشهای تغيير يافته در سالهای پس از ۱۳۶۸می پردازد :
" ...در فصلهاي بعد به دگرگوني مجدد ارزشها ي جامعه بعد از سال 1368مي پردازد :
اينكه چگونه دوباره ثروت ارزش شد و دارندگي برازندگي .
اينكه چگونه بتدريج چادرها به مانتو ها و روسري و بتدريج مانتوها به كاپشن ها و روسري ها به دستمالهاي يك وجبي و بعدهم كاپشن ها به پيراهنهاي مردانه و همان روسري هاي يك وجبي به كلاه و ...
ريشها كوتاه و بعد هم سه تيغه شد مگر افراد ظاهر سازي كه منافعي از اين سمبلها ( ريش و چادر و ...) مي بردند ( مثلا براي حفظ پست و مقام خود ) كه در ظاهر خود را به ان مي ارايند ، هرچند كه در زندگي خصوصي كوچكترين شئونات مذهبي را رعايت نمي كنند ...."


چرا ؟ چرا اینهمه تغییر ؟ چه کسی اشتباه کرد ؟ چرا اینهمه نسبت به انروزمان بیگانه شده ایم ؟
چرا ؟ مگر امروز چه تغییری کرده است ؟

زمانی همه می خواستند که از دیگران بهتر باشند و امروز همه می خواهند که از دیگران متمایز باشد.

زمانی همه اهل علم و ایثار و فداکاری و از خود گذشتگی بودند و امروز هیچکس ذره ای کوتاه انمی اید .

زمانی همه می خواستند که در عملشان اثری از رضایت خدا باشد و امروز کسی جز به خود فکر نمی کند .

زمانی همه می خواستند در راه خدا قدم بردارند و امروز هیچکس جز راه خودش را نمی شناسد .

زمانی همه بدنبال الهیات بودند و امروز جز منیت بر دلها حکومت نمی کند .

زمانی همه اهل نماز و مسجد و عبادت بودند و امروز مردم انقدر حرص مال دنیا دارند که وقتی برای نماز و مسجد و عبادت ندارند.
و ... و ...
و نیز

زمانی خیلی ها سعی می کردند در صحبتهایشان ایه ای از قران ویا حدیثی از معصومین باشدو امروز هر کسی سعی در بکاربردن اصطلاحات ماهواره ای و ینگه دنیایی دارد .

زمانی خیلی ها سعی در نشان دادن مطابقت حقوق بشر با حقایق اسلام داشتند و امروز هر کسی سعی در نشان دادن مغایرت اسلام با حقوق بشر است .

زمانی خیلی ها ...

زمانی بعضی ها انقدر بر ریش تعصب داشتند که اگر کسی خدای نکرده ته ریش می گذاشت با او چون کفار برخورد می کردند و امروز خود علاوه بر ریش ؛ ریشه را هم می زنند .

زمانی بعضی ها انقدر بر عبادت و نماز می کوشیدند که پیشانی شان از اثر مهر تاول می زد (!)‌و امروز خود بهر بهانه ای می خواهند به دیگران نشان دهند که اهل نماز و عبادت نیستند .

زمانی بعضی ها در تمامی مراسم دعاها حاضر می شدند و سعی در ارشاد و هدایت (‌!) اهل محل و دوستان ( حتی بزور ) به این مراسم داشتند و امروز هر دعایی را عبث و بیهوده می دانند .

زمانی بعضی ها علاوه بر ماه مبارک رمضان ؛ اول /وسط /اخر هرماه را روزه می گرفتند و امروزه در ماه رمضانم نیز سعی در به رخ کشیدن روزه خواری هستند .

و زمانی بعضی ها خود را خدا می دیدند و امروزه حتی مخالفت با دستورات او را حق خود می دانند و هر حقی را از خدا سلب می کنند (!)

زمانی بعضی ها ...
اخ
از تهران تا قم رفتند تا بگوش مرجع تقلیدی که با انقلاب امام خمینی مخالفت کرده بود ( و امام به حفظ ابروی ایشان تاکید کرده بودند ) یک سیلی بزند تا دلش ارام بگیرد و عصبانیتش بخوابد و امروز انقدر از برکناری از قدرت عصبانی است که در صف اول اصلاح طلبان جای گرفته و معتقد است که اگر مردم انقلاب امام مهدی موعود (عج ) را نخواهند ؛ این انقلاب امکان پذیر نیست .
( گویا امام برای ناز و نوازش مردم دوره فساد و تباهی ظلم و ستم قیام خواهد کرد یا اینکه ریاست جمهوری را مطالبه خواهد کرد که احتیاج به رای مردم داشته باشد ) .

باز هم بگذریم ...
اکنون کسانی به ریش و حتی سبیل مردم ایراد می گیرند که انروز مردان بی ریش را مرد نمی دانستند .
اکنون کسانی بر جلوگیری از نماز ادارات می کوشند که انروز سعی در نشان دادن خود در صف اول نماز جماعت داشتند .

باز هم بگذریم .
جالب اینجاست که همانها امروزه انقدر پیشرفت کرده اند که با اینکه بخاطر زخم معده و ... روزه نمی گیرند اما از همه روزه داران بیشتر به ماه عید فطر علاقمندند .و با اینکه بنا بدلایلی نماز نمی خوانند ولی بیشتر از نماز خوانان بفکر اوقات شرعی در قطبین زمین یا کره ماه هستند .خوشا به حالشان ! خوشا به پیشرفتشان ! ایکاش ...

براستی باید از خود پرسید که فردا چه چیزی مد می شود ؟ و مدپرستی و مدسازی تا به کجا پیش خواهد رفت ؟ شاید زمانی نیز " بریدن سر امام حسین " مد شود . شاید ...

در ضمن با دوست عزیزم رضا در قسمت "پیامهای دیگران مطلب قبلی " درد دل کرده ام که اگر گذرشان افتاد بخوانند .
و نیز قلعه عزیز به سفارش شما هم سعی می کنم عمل نمایم .

موفق و پیروز باشید .
یا علی مدد


حسن صباح

صفحه نخست
آرشیو وبلاگ
پست الكترونيك

مسعود قلعه


نویسندگان
مسعود قلعه


آرشیو من
دی ٩٥
بهمن ٩۳
آذر ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
شهریور ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
دی ۸۳
مهر ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
بهمن ۸٢
دی ۸٢
آذر ۸٢
آبان ۸٢
مهر ۸٢
شهریور ۸٢
امرداد ۸٢
تیر ۸٢
خرداد ۸٢
اردیبهشت ۸٢
فروردین ۸٢
اسفند ۸۱
بهمن ۸۱
دی ۸۱
آذر ۸۱
آبان ۸۱
مهر ۸۱
شهریور ۸۱


لینک دوستان
  ليست وبلاگ ها

پشتيبان تروريست: لينکها ي سايتهاي مفيد
يکي از سايتهاي شيعه
سايت حوزه
محلي براي جوانان ايراني
بانک اطلاعات ايران

سايتي براي اموزش زبان

اموزش انلاين انگليسي

مترجم پارس

سايت دريچه

سايت خبري بازتاب

مستضعفين

مدارک علمي ايران

 

وبلاگهاي دوستان

 

حق علي - فدک فاطمه

الف

ارمانشهر

پايگاه بصير

سخني در باره تصوير 11سپتامبر


باور کنيد که حادثه 11سپتامبر را عملي انساني نمي دانم چه برسد به اينکه انرا عملي اسلامي بدانم . اما از اينکه اينبار توپ در زمين دشمن است خوشحالم . چرا نباشم ؟ مگر وقتي که امريکائي ها هواپيماي مسافري ما را با 290سرنشين بي گناه تکه تکه کردند ناراحت شدند که امروز من از ديدن اين صحنه ناراحت شوم؟ . مگر به فرمانده ناو ويسنس مدال افتخار ندادند ؟ از عملش راضي و خوشنود بودند که او را مفتخر به مدال شجاعت کردند . مگر سالها با حمايت از رژيم پهلوي خون اين مردم شريف را به شيشه نکردند ؟ مگر ناراحت شدند يا اکنون از کرده خود پشِمانند ؟ مگر جوشن و سهند و سبلان ما را ناجوانمردانه به قعر ابهاي نيلگون خليج فارس نفرستادند ؟ مگر ما به انها اعلان جنگ کرده بوديم ؟يا اينکه انها به ما اعلان جنگ کرده بودند ؟ دوستان جواني که جوشن و سهند و سبلان برايشان نامفهوم است مي توانند از حافظه بزرگتر هايشان کمک بگيرند يا از ارشيو روزنامه هاي مربوط به اواخر جنگ . دوستان من! جوشن وسهند و سبلان ناوچه هاي افتخار افريني بودند که با دلير مردانشان در روزهاي پاياني جنگ توسط ناوگانهاي پيشرفته امريکائي ها و با موشکهاي مدرن انها از راه دور هدف قرار گرفتند و ناجوانمردانه غرق شدندو... 
 

 عمده مطالب پيشين


 

ترورچيست وهدف از ايجاداين وبلاگ

ترورهم نوعي اسلحه است

اولين تعريف از ترور

ترورخوب و بد از ديد امريکائيها

نظر ايات عظام

نمونه اي از سريه هاي پيامبر خدا

سريه ترور کعب ابن اشرف بدستور رسول خدا
جنگ تروريستي

پيامبران کسي را به اشاره نمي کشند

سريه ترور سفيان ابن خالد بدستور پيامبر

مد پرستي ديروز و امروز

پايگاه ابو بصير

سريه کشتن ( ترور ) ابو رافع يهودي

سريه عمروبن اميه ضمري در کشتن ( ترور ) ابوسفيان

داستان ترور عبدالله ابن ابي ابر منافق مدينه


 


ارشيو طبقه بندي شده

ارشيو اول

ارشيو دوم

ارشيو سوم

ارشيو چهارم

ارشيو پنجم

ارشيو ششم

ارشيو هفتم

ارشيو هشتم

ارشيو نهم

ارشيو دهم

ارشيو يازدهم

ارشيو دوازدهم

 


 Blogroll Me!


 

خبرگزاري

 

SNN

 

IRIB NEWS

 

IRNA

 

ISNA

 

GHEST

 

BBC PERSIAN

 


 

اسلامي

 

رهنما

 

نورنت

 

حوزه

 

الشيعه

 

بنياد قران

 

تبيان

 

بلاغ

 

بانك اطلاعات اسلامي

 

اسلام هو

 

جستجو گر شيعي

 

رشد

 

اخبار شيعه

 

شيعه نت

 

پايگاه هاي شيعي

 

شيعه اسلام

 


 

ائمه

 

امام علي

 

امام حسين

 

امام رضا

 

حضرت مهدي

 

اجلاس مهدي

 

ظهور

 

منتظر

 


 

علما

 

امام خميني

 

أيت الله خامنه اي

 

آيت الله مصباح يزدي

 

آيت الله مطهري

 

آيت الله مكارم شيرازي

 

علامه فضل الله

 

آيت الله شاهرودي

 

سيد حسن نصرالله

 


 


 

 

مردي که حتي عرضه خودکشي نداشت

 

دهانش را کاويدند

اين شپشو ، همان « سردار قادسيه » است !!!


ديگر سايتها

 

افق

 

بسيجي

 

سبكبالان

 

صبح

 

كتابخانه جنگ

 

 

 


آمار وبلاگ


وبلاگ فارسی
  RSS 2.0