تروریست

There was a time when they called us 'Ajams' [non-Arabs, or Persians], and we felt ashamed and wore turbans to look like the Arabs. They called us 'Rafidis' [a derogatory term used to refer to Shia Muslims],تا به روز سياه بنشينند and we concealed our love for our master [Imam Ali, cousin and son-in-law of Prophet Muhammad, and the first Shia Imam]. For years they attacked us and we only denied. Would anyone during those years come out and shout: 'Oh Tyrants! I am a Rafidi'? Yesterday, the tribe of blue-eyed blonds who had built a civilization out of hay and on the foundation of modern ignorance put chapeus on our heads so that we would be Westernized from head to toe. Those who would not comply were labeled 'reactionaries '. For years we tried to deflect this 'attack'. Today, they call any Muslim who sacrifices his life and fights to rub the nose of the arrogant and the bully into the dirt a terrorist. They are attacking and I'm now counter-attacking. So I shout: I'm an Ajam. I'm a Rafidi. I'm a reactionary. I'm a terrorist 

  ااسپتامبر - عکس اول

چرا « تروريــســت »؟

عده اي روزگاري به ما گفتند : عجم ! ننگمان امد . پس دستار بستيم تا چون عربها گرديم
روزگاري ديگر گفتند : رافضي ! پس ساليان دراز تقيه کرديم و عشق به مولايمان را پنهان ساختيم
پس براي ساليان سال انها « تک » کردند و ما فقط انکار کرديم . ايا در ان سالها کسي پيدا شد تا داد زند: که اي جباران عالم ! " من رافضي ام "
ديروز نيز قوم موبور چشم زاغ که بر پايه جاهليت مدرن تمدني پوشالي بنا کرده اند کلاه شاپو بر سرمان گذاشتند تا از فرق سر تا نوک پا فرنگي شويم . به انها که مطيع نشدند گفتند : مرتجع ! . سالها سعي کرديم تا اين « تک» را دفع کنيم
امروز به مسلماني که جانش را بکف گرفته پيکار مي کند تا پوزه مستکبر و قلدر را بخاک را بخاک بمالد مي گويند : تروريست !
انها « تک » مي کنند و من نه « پاتک » که بر « تک » شان « پاتک » مي زنم . پس فرياد ميزنم :
من عجم ام . من رافضي ام . من مرتجع ام .

من تروريـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــستم .

 


( نقد دين ستيزي و اشنايي بادين ستيزان )

 مطالب تروريست در وبلاگ « حق علي ( ع ) -  فدک فاطمه ( س ) »


توضيح : ضمن تشکر از جناب دوستدار بابت متن انگليسي ، عکسهاي حادثه ?? سپتامبر تزئيني است .

 ارشيوهاي تروريست ( لحظه اي ماوس را روي شماره ها نگه داريد تا از فهرست مطالب مطلع شويد ) :
اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم يازدهم دوازدهم

دوست بی نامم سلام مرا بپذیر .

با اینکه مدتهاست که از اصل مطلب بدور افتاده ام و بیشتر به حاشیه پرداخته ام اما در عوض با دوستان زیادی به تبادل افکار و تضارب ارا پرداخته ام که این نیز خود تنوعی بر وبلاگ خشک و خشن یک تروریست است . مطالبی با جناب سینا هدا رد و بدل شد و از وجود ایشان هم کمال استفاده را کردم و امیدوارم ایشان توجه خود را از بنده دریغ ندارند .

و اما دوست دیگری با اسم مجازی ؛؛ ایمان ؛؛ بدون ادرس و صندوق ایمیل بنا به حساسیتی که به اسم مجازی خود ( ایمان )‌دارند مطالبی در مورد ایمان و شک و شیطان مرقوم فرموده بودند که در همان قسمت نظرات جواب ایشان رادادم .

و از همه دوستانی که مراتب عصبانیت و احساسات خود را به بنده انتقال داده بودند را نیز خواندم . ( حتی فحشهارا ) و متشکرم .

اما بنظرم رسید که سو ء تفاهمی برای بعضی از دوستان بوجود امده و باعث این سو ء تفاهمات تصاویر ۱۱سپتامبر می باشد .
این تصاویر بلای جان تروریست شده اند بخصوص از روزی که تصویر زیرین اضافه شد و متن ؛؛ این شروع شکست شیطان است ***‌ تا به خاک سیاه بنشینند ؛؛ به انها اضافه گردید .

با اینکه علت درج این تصاویر را تحت عنوان ؛؛ سخنی در باره تصاویر ۱۱سپتامبر ؛؛ ذیل مطلب قبلی ( یک جواب ) نوشتم ؛‌اما یا کسی انرا نمی خواند و یا ترتیب اثر نمی دهد که مجبورم این توضیحات را در ذیل تصاویر قید کنم تا شاید دلسوزان ؛؛ امریکائیهای بدبخت اسیر دست تروریستهای خونخوار ؛؛ کمی ارام بگیرند .

در ضمن قصدم ان نیست که ترور را عملی موجه جلوه دهم بلکه تنها و تنها می خواهم که تعریفی درست و واقعی از ان ارائه دهم تا اینکه مشخص شود ایا ترور نوعی ادم کشی (‌قتل نفس یا قتل عام ) است یا نوعی مبارزه و جنگ .

تا بدینجا پیش رفته ام که انجا که ترور به معنای قتل نفس و قتل عام ( کشتار فردی یا دسته جمعی افراد بی گناه ) می باشد عملی منکر و زشت و جنایت است . اما ایا استفاده از این ابزار برای مبارزه با دشمن غالب وپیروز و مسلط و مسلح نیز عملی زشت و جنایت امیز است ؟


و اما دوست عزیزی که این حقیر ایشان را کاملا همزبان خود یافتم بازهم دوستی بدون نام و ادرس مشخص است . و تنها با یک اسم مجازی ؛؛ دوست ؛؛ .
این دوست گرامی مطالبی را نقل کرده اند که براستی همه اش درست و حق می باشد اما ؛؛ همه ی حق؛؛ نمی باشد . داستان مسلم این عقیل و ترور ابن زیاد را همه بارها شنیده ام اما ان یک روی سکه است و روی دیگر سکه را انشاء الله در ماه محرم الحرام به ان خواهم پرداخت .
و حدیث مربوطه را نیز شنیده ام بخصوص که در همین وبلاگ تحت عنوان نظرات ایت الله مکارم شیرازی ( که البته دارای لینکی به نظرات ایت الله منتظری و ایت الله سیستانی و ایت الله حکیم در سایت دیدگاه نیز می باشد ) همین احادیث و روایات امده است و جالب است که تمامی مخالفین ترور فقط به همین دو مورد استناد می کنند .
مواردی را که بنده از تاریخ اسلام نقل کرده ام مستندات و منابع انرا نیز اورده ام و اگر این منابع را از تاریخ اسلام حذف کنیم دیگر تاریخی برای صدر اسلام نمی ماند . تعداد غزوات و سریه های پیامبر (ص) در تاریخ معلوم و مضبوط است و کسی نمی تواند منکر انها شود .

اگر این دوستان مطالب وبلاگ تروریست را باور ندارند خود بسراغ کتابهای تاریخ اسلام بروند .

و اما در زیر نوشته های وزین این دوست مومن به پیامبر را بخوانید :

نويسنده: دوست
سه شنبه، 15 بهمن 1381، ساعت 23:39

به نام حضرت. حق دوست من! متاسفانه امروز دو گروه دانسته و ندانسته دارند به دروغ اسلام را دينی خشن و خشونت طلب معرفی می کنند. يک گروه کسانی که از اسلام دل خوشی ندارند و سعی در حذف آن دارند و گروه ديگر کسانی که ظاهرا مدافع اسلام اند اما در حقيقت دارند با اين مدعا منافع خود را به پيش می برند. در ماجرايی که تعريف کردی به دلايل زيادی جای شک و ترديد است :
اول آنکه اعراب صدر اسلام معروف به جوانمردی و رشادت بودند. برای آنان گناهی غير قابل بخشش بود که فردی را با فريب و حيله از پا در آورند. حتی در جايی که دشمن اظهار زبونی و عجز می کرد از کشتنش صرفنظر می کردند. نمونه اش را در جريان جنگ حضرت علی (ع) با معاويه زمانی که عمروعاص از ترس جانش لباس هايش را در آورد و آن حضرت از قتل او صرفنظر کردند يا در جنگ خندق و مبارزه ايشان با عمروبن عبدود زمانی که او بر صورت ايشان تف کرد و علی (ع) برخواست و دوری زد تا عصبانيت اش فروکش کرد آنگاه او را معدوم کرد؛ معلوم می شود. ثانيا در حدیثی معتبر نقل شده که ابو صباح کنانی به امام صادق (ع) می‎گوید: همسایه‎ای داریم که نسبت به امیر المؤمنین (ع) بدگویی می‎کند، به خدا قسم اگر اجازه دهید در کمین او می‎نشینم و هنگامی که به دام افتاد با شمشیر او را می‎کشم. حضرت فرمودند: یا ابا الصباح هذا الفتک، و قد نهی رسول الله (صلی الله علیه و آله) عن الفتک. یا ابا الصباح ان الاسلام قید الفتک. ای ابو صباح این کار ترور است و رسول خدا (صلی الله علیه و آله) از ترور نهی فرمودند، ای ابوصباح اسلام تحقیقا قید و مانع ترور است. کلمه فتک به معنای ترور است.
ثالثا زمانیکه مسلم بن عقیل فرستاده امام حسین (ع) شهر کوفه را برای ورود امام حسین (ع) مهیا کرده بود و ابن زیاد به دستور یزید به کوفه آمد و با زور و ارعاب و حکومت نظامی کوفه را کنترل کرد روزی بنا شد ابن زیاد به دیدن شریک بن اعور که یکی از سران بود بیاید و شریک که از شیعیان بود با مسلم قرار گذاشت که مسلم در منزل در جایی پنهان شود، و هنگامی که شریک طلب آب کرد مسلم وارد شود و ابن زیاد را ترور کند، که طبعا اوضاع کوفه به نفع مسلم بر می‎گشت، ولی مسلم کاری انجام نداد و پس از اعتراض شریک، حضرت مسلم از پیامبر (صلی الله علیه و آله) نقل کرد: ان الایمان قید الفتک، فلا یفتک مومن، ایمان قید و مانع ترور است و مومن ترور نمی‎کند.
بنابراين می بينی که اسلام واقعی با ترور و فتک مخالف است حال اگر بعضی ها برای رسيدن به اهداف خودشان با دروغ بستن به خدا و پيغمبر سعی در اين دارند که اسلام را دينی تروريست پرور معرفی کنند شما سعی کنيد به راحتی گول آنها را نخوريد. چون مطمئنا روز رستاخيزی هست و هر کس در آن روز بايستی جوابگوی کار خويش باشد فکر هم نکنيد که تقليد و پيروی از کسی می تواند بهانه ای برای نجاتتان شود چه خداوند در قرآن می فرمايد : و اذا قيل لهم اتبعوا ما انزل الله قالوا بل نتبع ما الفينا عليه الائنا اولو كان باءهم لايعقلون شيئا و لايهتدون. (سوره بقره آيه 170) به ايشان گفته مى‏شود از دستورات الهى پيروى كنيد. مى‏گويند آيا از روشهاى پدرانمان دست‏برداريم؟ آيا اگر پدران و مادران شما شعور نداشتند، شما بايد جريمه بى‏شعورى آنها را بدهيد.


حسن صباح

صفحه نخست
آرشیو وبلاگ
پست الكترونيك

مسعود قلعه


نویسندگان
مسعود قلعه


آرشیو من
دی ٩٥
بهمن ٩۳
آذر ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
شهریور ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
دی ۸۳
مهر ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
بهمن ۸٢
دی ۸٢
آذر ۸٢
آبان ۸٢
مهر ۸٢
شهریور ۸٢
امرداد ۸٢
تیر ۸٢
خرداد ۸٢
اردیبهشت ۸٢
فروردین ۸٢
اسفند ۸۱
بهمن ۸۱
دی ۸۱
آذر ۸۱
آبان ۸۱
مهر ۸۱
شهریور ۸۱


لینک دوستان
  ليست وبلاگ ها

پشتيبان تروريست



: لينکها ي سايتهاي مفيد
يکي از سايتهاي شيعه
سايت حوزه
محلي براي جوانان ايراني
بانک اطلاعات ايران

سايتي براي اموزش زبان

اموزش انلاين انگليسي

مترجم پارس

سايت دريچه

سايت خبري بازتاب

مستضعفين

مدارک علمي ايران





 

وبلاگهاي دوستان

 

حق علي - فدک فاطمه

الف

ارمانشهر

پايگاه بصير

سخني در باره تصوير 11سپتامبر


باور کنيد که حادثه 11سپتامبر را عملي انساني نمي دانم چه برسد به اينکه انرا عملي اسلامي بدانم . اما از اينکه اينبار توپ در زمين دشمن است خوشحالم . چرا نباشم ؟ مگر وقتي که امريکائي ها هواپيماي مسافري ما را با 290سرنشين بي گناه تکه تکه کردند ناراحت شدند که امروز من از ديدن اين صحنه ناراحت شوم؟ . مگر به فرمانده ناو ويسنس مدال افتخار ندادند ؟ از عملش راضي و خوشنود بودند که او را مفتخر به مدال شجاعت کردند . مگر سالها با حمايت از رژيم پهلوي خون اين مردم شريف را به شيشه نکردند ؟ مگر ناراحت شدند يا اکنون از کرده خود پشِمانند ؟ مگر جوشن و سهند و سبلان ما را ناجوانمردانه به قعر ابهاي نيلگون خليج فارس نفرستادند ؟ مگر ما به انها اعلان جنگ کرده بوديم ؟يا اينکه انها به ما اعلان جنگ کرده بودند ؟ دوستان جواني که جوشن و سهند و سبلان برايشان نامفهوم است مي توانند از حافظه بزرگتر هايشان کمک بگيرند يا از ارشيو روزنامه هاي مربوط به اواخر جنگ . دوستان من! جوشن وسهند و سبلان ناوچه هاي افتخار افريني بودند که با دلير مردانشان در روزهاي پاياني جنگ توسط ناوگانهاي پيشرفته امريکائي ها و با موشکهاي مدرن انها از راه دور هدف قرار گرفتند و ناجوانمردانه غرق شدندو...



 




 

 عمده مطالب پيشين


 

ترورچيست وهدف از ايجاداين وبلاگ

ترورهم نوعي اسلحه است

اولين تعريف از ترور

ترورخوب و بد از ديد امريکائيها

نظر ايات عظام

نمونه اي از سريه هاي پيامبر خدا

سريه ترور کعب ابن اشرف بدستور رسول خدا
جنگ تروريستي

پيامبران کسي را به اشاره نمي کشند

سريه ترور سفيان ابن خالد بدستور پيامبر

مد پرستي ديروز و امروز

پايگاه ابو بصير

سريه کشتن ( ترور ) ابو رافع يهودي

سريه عمروبن اميه ضمري در کشتن ( ترور ) ابوسفيان

داستان ترور عبدالله ابن ابي ابر منافق مدينه


 


ارشيو طبقه بندي شده

ارشيو اول

ارشيو دوم

ارشيو سوم

ارشيو چهارم

ارشيو پنجم

ارشيو ششم

ارشيو هفتم

ارشيو هشتم

ارشيو نهم

ارشيو دهم

ارشيو يازدهم

ارشيو دوازدهم

 


 







Blogroll Me!


 

خبرگزاري

 

SNN

 

IRIB NEWS

 

IRNA

 

ISNA

 

GHEST

 

BBC PERSIAN

 


 

اسلامي

 

رهنما

 

نورنت

 

حوزه

 

الشيعه

 

بنياد قران

 

تبيان

 

بلاغ

 

بانك اطلاعات اسلامي

 

اسلام هو

 

جستجو گر شيعي

 

رشد

 

اخبار شيعه

 

شيعه نت

 

پايگاه هاي شيعي

 

شيعه اسلام

 


 

ائمه

 

امام علي

 

امام حسين

 

امام رضا

 

حضرت مهدي

 

اجلاس مهدي

 

ظهور

 

منتظر

 


 

علما

 

امام خميني

 

أيت الله خامنه اي

 

آيت الله مصباح يزدي

 

آيت الله مطهري

 

آيت الله مكارم شيرازي

 

علامه فضل الله

 

آيت الله شاهرودي

 

سيد حسن نصرالله

 


 


 

 

مردي که حتي عرضه خودکشي نداشت

 

دهانش را کاويدند

اين شپشو ، همان « سردار قادسيه » است !!!


ديگر سايتها

 

افق

 

بسيجي

 

سبكبالان

 

صبح

 

كتابخانه جنگ

 

 

 


آمار وبلاگ


وبلاگ فارسی
  RSS 2.0