تروریست

There was a time when they called us 'Ajams' [non-Arabs, or Persians], and we felt ashamed and wore turbans to look like the Arabs. They called us 'Rafidis' [a derogatory term used to refer to Shia Muslims],تا به روز سياه بنشينند and we concealed our love for our master [Imam Ali, cousin and son-in-law of Prophet Muhammad, and the first Shia Imam]. For years they attacked us and we only denied. Would anyone during those years come out and shout: 'Oh Tyrants! I am a Rafidi'? Yesterday, the tribe of blue-eyed blonds who had built a civilization out of hay and on the foundation of modern ignorance put chapeus on our heads so that we would be Westernized from head to toe. Those who would not comply were labeled 'reactionaries '. For years we tried to deflect this 'attack'. Today, they call any Muslim who sacrifices his life and fights to rub the nose of the arrogant and the bully into the dirt a terrorist. They are attacking and I'm now counter-attacking. So I shout: I'm an Ajam. I'm a Rafidi. I'm a reactionary. I'm a terrorist 

  ااسپتامبر - عکس اول

چرا « تروريــســت »؟

عده اي روزگاري به ما گفتند : عجم ! ننگمان امد . پس دستار بستيم تا چون عربها گرديم
روزگاري ديگر گفتند : رافضي ! پس ساليان دراز تقيه کرديم و عشق به مولايمان را پنهان ساختيم
پس براي ساليان سال انها « تک » کردند و ما فقط انکار کرديم . ايا در ان سالها کسي پيدا شد تا داد زند: که اي جباران عالم ! " من رافضي ام "
ديروز نيز قوم موبور چشم زاغ که بر پايه جاهليت مدرن تمدني پوشالي بنا کرده اند کلاه شاپو بر سرمان گذاشتند تا از فرق سر تا نوک پا فرنگي شويم . به انها که مطيع نشدند گفتند : مرتجع ! . سالها سعي کرديم تا اين « تک» را دفع کنيم
امروز به مسلماني که جانش را بکف گرفته پيکار مي کند تا پوزه مستکبر و قلدر را بخاک را بخاک بمالد مي گويند : تروريست !
انها « تک » مي کنند و من نه « پاتک » که بر « تک » شان « پاتک » مي زنم . پس فرياد ميزنم :
من عجم ام . من رافضي ام . من مرتجع ام .

من تروريـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــستم .

 


( نقد دين ستيزي و اشنايي بادين ستيزان )

 مطالب تروريست در وبلاگ « حق علي ( ع ) -  فدک فاطمه ( س ) »


توضيح : ضمن تشکر از جناب دوستدار بابت متن انگليسي ، عکسهاي حادثه ?? سپتامبر تزئيني است .

 ارشيوهاي تروريست ( لحظه اي ماوس را روي شماره ها نگه داريد تا از فهرست مطالب مطلع شويد ) :
اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم يازدهم دوازدهم

عذر خواهی رسمی از جناب سينا هدا

بنام خدا


ابتدا شکوائیه و گله یک دوست را بخوانید :

نويسنده: سينا هدا
چهارشنبه، 16 بهمن 1381، ساعت 9:55
سلام تروريست جان! ايكاش اهل مسخره كردن نبودي! حيف نيست كه با آن اظهار ات متين كامنتهاي قبلي براي ديالوگ و منطق پذيري بيايي و ادا در بياوري و مرا مسخره كني؟ دوست ناديده ي من! چرا حالي كه باطني نباشد از پشت سنگ هم خودش را نشان ميدهد؟ پس بيشتر بخوان: ...حول حالنا الي احسن الحال... و سعي كن بجاي حذف و ترور زباني و جاني دلي بدست آوري. و اماجوابت را در وبلاگم كامل كردم.


با خواندن متن بالا شوکه شدم . باورکنید . مجددا به متن " دلم سوخت و توبه کردم " مراجعه کردم تا شاید علت ازردگی این عزیز نازنین را بدست اورم توفیق دست ندادپس به وبلاگ ایشان رجوع کردم و ...( دوستان هم می توانند مطب فوق و نیز وبلاگ ایشان را ملاحظه فرمایند و در این مورد قضاوت فرمایند )

دوست عزیزم سینا هدا !
مطالب وزین جنابعالی را خواندم و باور کن که لذت بردم و انصافا استفاده هم کردم .ولی اینکه نوشتم " دلم سوخت که چقدر مطلب نوشته ( تایپ کرده ) ..." خدای نکرده منظورم این نبوده که مطالب نامربوط بوده یا اینکه درازه گویی ( یکبار دیگر بخوان هرگز چنین لفظی را بکار نبرده ام ) بلکه بابت اینکه باعث صرف وقت و زحمت جنابعالی در تایپ حجم زیادی متن شده ام ناراحت شدم و براستی پشیمان. و انسان پشیمان دیگر راهی جز توبه نمی شناسد .
و در جایی از وبلاگت خواندم که بنقل از مطالب وبلاگ بنده نوشته ای : " بجای اینهمه درازه گویی سردرداوربه تعریف ترور و تروریسم بپرداز ". برادرم ! انصاف داشته باش ؛ انجا که حرف از سردرد زده ام تنها و تنها زمانی است که از دوستانی که می خواهند به وبلاگتان سر بزنند خواسته ام که رزولوشن صفحه تصویر رایانه شان را تغییر دهند که یک موضوع فنی است و هیچ ربطی به موضوع بحث ندارد ( یکبار دیگر بخوان . در ضمن اگر توانستی وبلاگ خود را تنظیم کن )
دوست من ! کمی عجله کردی و گویا اندکی هم زود رنجی ! با ما به ازین باش که با خلق خدایی .و اما ؛ سوالی دارم که هنوز جواب نداده ای : براستی این ترور چیست که با جنگ و محاربه و اعلام علنی ( جهاد و ...) تفاوت دارد . جداً از شما که اهل فضل و ادب و علم می باشید تقاضا دارم که پیش از هر سخنی ( اعم از زبان ترور و تروریسم مقدس و ایمان و یقین و غیره )با ان قلم شیوایتان ابتدا بیان فرمایید که این" ترور چیست" که با ان مخالفید و البته خیلی ها هم با ان مخالفند .
مثلا ماجرای خضر و موسی و کشتن ان کودک معصوم تنها و تنها عمل " کشتن " ( قتل نفس ) است وبس . و البته می دانید که " کشتار دسته جمعی " ( قتل عام ) و نیز " اعدام " یا " جنگ و ... " وغیره که هرکدام نوعی از انواع " کشتن " محسوب و طبقه بندی می شود . ایا همه انواع ان ترور است ؟
سینا هدای عزیز ! از انجایی که سواد و علم کافی ندارم تنها و تنها از مطالبتان استفاده می کنم با اینکه با بعضی از مطالبتان مخالفم از جمله نظرتان در مورد حکم امام خمینی در مورد سلمان رشدی که معتقدم حکمت و اهمیت صدور فتوااز اجرای ان بیشتر است و انشاء الله بعدا در این مورد مفصل بحث خواهم کرد و شما دوست عزیز بسیاری از جوانب و جهات این فتوا را ندیده گرفته اید .
و اما توجیه تان ( باور کنید بجز توجیه اصطلاح دیگری پیدا نکردم ) در باره پیامبر اکرم و ترور سفیان ابن خالد خواندنی بود که متاثر از ایمان قلبی شما و سعی در انطباق عقایدتان با تفکرات مدرن و کلاسیک امروزی است ( دینداری مدرن ).

و اما توضیح کوتاهی ( ! )در مورد ایمان و یقین( بدون اینکه قصدم نقد مطالب جناب سینا هدا باشد ) :
اینکه" ایمان" چیست یا" یقین" چه می باشد و چه مراتبی دارد و مهمتر از همه اینکه " شک " چیست و چه رابطه ای با ان دو دارد مطالبی است که علمای فاضل دینی و حتی غیر دینی زیاد به ان پرداخته اند و وبلاگ تروریست جای بحث در اینگونه موارد نیست . ولی ضمن اعتراف به اینکه از مطالب دوست عزیزم در این مورد استفاده کردم لازم می بینم به نکته ای بطور خلاصه اشاره کنم :
با اینکه" شک" مقدمه ای بر ایمان است ولی " ایجاد شک "در دل مومن یکی از مهمترین" ابزار شیطان" است . توجه کنید که انسانی که در دل برای انجام هر کاری حتی زره ای " شک " داشته باشد پایش می لرزد و سست می شود و دیگر قادر بر انجام ان کار نخواهد بود .

برای مثال ؛ چنانچه امام حسین ( ع) در کربلا دچار زره ای شک می شد قادر بود چنین حماسه ای بیافریند ؟

اگر عمر سعد و شمر و یزید اندکی دچار شک می شدند ایا حادثه کربلا به وقوع می پیوست ؟

اگر پیامبران به هنگام دریافت وحی و بعثت دچار شک می شدند که ایا این وحی از جانب خداست یا شیطان. ایا امروزه هیچ دینی در جهان بود؟

اگر کسانی که اندیشه های اقتصادی و فلسفی و ... ارائه کرده اند دچار شک می شدند ایا امروزه هیچ تفکر و اندیشه و اعتقادی بر جهان حاکم بود؟

برای لحظه ای جهانی را که " شک " بر دلهای مردم حاکم است تصور کنید: جهانی بدون حرکت و بدون هیچ عملی و بدون هیچ پیشرفتی و البته جنگی و ...

پس :
" ایمان "( خواه ایمان به خدا و حق باشد یا ایمان به شیطان و باطل ) حرکت می افریند و " شک " سکون .

" ایمان " یک حالت قلبی است که انسان را حرکت می دهد بسمت هدفی که در پیش گرفته است ولی عامل تشخیص " حق " یا " باطل " بودن این " هدف " داشتن " ایمان " نیست بلکه " علم " و " معرفت " است .

...

امروزه شیطان و اذنابش سعی فراوان دارند که " حرکت " و " عمل " را از دست مومنین به یک عقیده راستین و پاک و مقدس از طریق " ایجاد شک " در " احساس ایمان و یقین قلبی " بگیرند و این " ایمان " را به " شک " تبدیل کنند و مومنین به حق و حقیقت را خلع ید نمایند .

( مثلا هرگز به یک غربزده یا منحرف عقیدتی و فکری نمی گویند که شاید این یقین تو اشتباه باشد ولی همیشه به معتقدین و مومنین چنین القائاتی می نمایند . هرگز کسی به سعید حجاریان که با تئوری های تشنج افرینش چند سال از ریاست جمهوری اقای خاتمی را به باد دادو نیز عملیات خمپاره اندازی به بیت رهبری و تشخیص مصلحت را سازماندهی می کرد نگفت که شایددر این مسیری که در پیش گرفته ای اشتباه میکنی ولی همه به سعید عسگر متذکر شدند که شاید در مسیرت اشتباه رفته باشی شاید خدا این عمل تو را ناپسند می شمارد و ...)
بگذاریم و بگذریم و بهتر است که وارد معقولات نشویم.

با اینکه به دوستان قول داده بودم که خلاصه تر بنویسم ولی باز بدقولی کردم.
ببخشید .

یکبار دیگر از جناب سینا هدا معذرت می خواهم و به ایشان اطمینان می دهم که هرگز قصد مسخره بازی و لودگی نداشته ام .

حسن صباح

صفحه نخست
آرشیو وبلاگ
پست الكترونيك

مسعود قلعه


نویسندگان
مسعود قلعه


آرشیو من
دی ٩٥
بهمن ٩۳
آذر ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
شهریور ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
دی ۸۳
مهر ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
بهمن ۸٢
دی ۸٢
آذر ۸٢
آبان ۸٢
مهر ۸٢
شهریور ۸٢
امرداد ۸٢
تیر ۸٢
خرداد ۸٢
اردیبهشت ۸٢
فروردین ۸٢
اسفند ۸۱
بهمن ۸۱
دی ۸۱
آذر ۸۱
آبان ۸۱
مهر ۸۱
شهریور ۸۱


لینک دوستان
  ليست وبلاگ ها

پشتيبان تروريست: لينکها ي سايتهاي مفيد
يکي از سايتهاي شيعه
سايت حوزه
محلي براي جوانان ايراني
بانک اطلاعات ايران

سايتي براي اموزش زبان

اموزش انلاين انگليسي

مترجم پارس

سايت دريچه

سايت خبري بازتاب

مستضعفين

مدارک علمي ايران

 

وبلاگهاي دوستان

 

حق علي - فدک فاطمه

الف

ارمانشهر

پايگاه بصير

سخني در باره تصوير 11سپتامبر


باور کنيد که حادثه 11سپتامبر را عملي انساني نمي دانم چه برسد به اينکه انرا عملي اسلامي بدانم . اما از اينکه اينبار توپ در زمين دشمن است خوشحالم . چرا نباشم ؟ مگر وقتي که امريکائي ها هواپيماي مسافري ما را با 290سرنشين بي گناه تکه تکه کردند ناراحت شدند که امروز من از ديدن اين صحنه ناراحت شوم؟ . مگر به فرمانده ناو ويسنس مدال افتخار ندادند ؟ از عملش راضي و خوشنود بودند که او را مفتخر به مدال شجاعت کردند . مگر سالها با حمايت از رژيم پهلوي خون اين مردم شريف را به شيشه نکردند ؟ مگر ناراحت شدند يا اکنون از کرده خود پشِمانند ؟ مگر جوشن و سهند و سبلان ما را ناجوانمردانه به قعر ابهاي نيلگون خليج فارس نفرستادند ؟ مگر ما به انها اعلان جنگ کرده بوديم ؟يا اينکه انها به ما اعلان جنگ کرده بودند ؟ دوستان جواني که جوشن و سهند و سبلان برايشان نامفهوم است مي توانند از حافظه بزرگتر هايشان کمک بگيرند يا از ارشيو روزنامه هاي مربوط به اواخر جنگ . دوستان من! جوشن وسهند و سبلان ناوچه هاي افتخار افريني بودند که با دلير مردانشان در روزهاي پاياني جنگ توسط ناوگانهاي پيشرفته امريکائي ها و با موشکهاي مدرن انها از راه دور هدف قرار گرفتند و ناجوانمردانه غرق شدندو... 
 

 عمده مطالب پيشين


 

ترورچيست وهدف از ايجاداين وبلاگ

ترورهم نوعي اسلحه است

اولين تعريف از ترور

ترورخوب و بد از ديد امريکائيها

نظر ايات عظام

نمونه اي از سريه هاي پيامبر خدا

سريه ترور کعب ابن اشرف بدستور رسول خدا
جنگ تروريستي

پيامبران کسي را به اشاره نمي کشند

سريه ترور سفيان ابن خالد بدستور پيامبر

مد پرستي ديروز و امروز

پايگاه ابو بصير

سريه کشتن ( ترور ) ابو رافع يهودي

سريه عمروبن اميه ضمري در کشتن ( ترور ) ابوسفيان

داستان ترور عبدالله ابن ابي ابر منافق مدينه


 


ارشيو طبقه بندي شده

ارشيو اول

ارشيو دوم

ارشيو سوم

ارشيو چهارم

ارشيو پنجم

ارشيو ششم

ارشيو هفتم

ارشيو هشتم

ارشيو نهم

ارشيو دهم

ارشيو يازدهم

ارشيو دوازدهم

 


 Blogroll Me!


 

خبرگزاري

 

SNN

 

IRIB NEWS

 

IRNA

 

ISNA

 

GHEST

 

BBC PERSIAN

 


 

اسلامي

 

رهنما

 

نورنت

 

حوزه

 

الشيعه

 

بنياد قران

 

تبيان

 

بلاغ

 

بانك اطلاعات اسلامي

 

اسلام هو

 

جستجو گر شيعي

 

رشد

 

اخبار شيعه

 

شيعه نت

 

پايگاه هاي شيعي

 

شيعه اسلام

 


 

ائمه

 

امام علي

 

امام حسين

 

امام رضا

 

حضرت مهدي

 

اجلاس مهدي

 

ظهور

 

منتظر

 


 

علما

 

امام خميني

 

أيت الله خامنه اي

 

آيت الله مصباح يزدي

 

آيت الله مطهري

 

آيت الله مكارم شيرازي

 

علامه فضل الله

 

آيت الله شاهرودي

 

سيد حسن نصرالله

 


 


 

 

مردي که حتي عرضه خودکشي نداشت

 

دهانش را کاويدند

اين شپشو ، همان « سردار قادسيه » است !!!


ديگر سايتها

 

افق

 

بسيجي

 

سبكبالان

 

صبح

 

كتابخانه جنگ

 

 

 


آمار وبلاگ


وبلاگ فارسی
  RSS 2.0