تروریست

There was a time when they called us 'Ajams' [non-Arabs, or Persians], and we felt ashamed and wore turbans to look like the Arabs. They called us 'Rafidis' [a derogatory term used to refer to Shia Muslims],تا به روز سياه بنشينند and we concealed our love for our master [Imam Ali, cousin and son-in-law of Prophet Muhammad, and the first Shia Imam]. For years they attacked us and we only denied. Would anyone during those years come out and shout: 'Oh Tyrants! I am a Rafidi'? Yesterday, the tribe of blue-eyed blonds who had built a civilization out of hay and on the foundation of modern ignorance put chapeus on our heads so that we would be Westernized from head to toe. Those who would not comply were labeled 'reactionaries '. For years we tried to deflect this 'attack'. Today, they call any Muslim who sacrifices his life and fights to rub the nose of the arrogant and the bully into the dirt a terrorist. They are attacking and I'm now counter-attacking. So I shout: I'm an Ajam. I'm a Rafidi. I'm a reactionary. I'm a terrorist 

  ااسپتامبر - عکس اول

چرا « تروريــســت »؟

عده اي روزگاري به ما گفتند : عجم ! ننگمان امد . پس دستار بستيم تا چون عربها گرديم
روزگاري ديگر گفتند : رافضي ! پس ساليان دراز تقيه کرديم و عشق به مولايمان را پنهان ساختيم
پس براي ساليان سال انها « تک » کردند و ما فقط انکار کرديم . ايا در ان سالها کسي پيدا شد تا داد زند: که اي جباران عالم ! " من رافضي ام "
ديروز نيز قوم موبور چشم زاغ که بر پايه جاهليت مدرن تمدني پوشالي بنا کرده اند کلاه شاپو بر سرمان گذاشتند تا از فرق سر تا نوک پا فرنگي شويم . به انها که مطيع نشدند گفتند : مرتجع ! . سالها سعي کرديم تا اين « تک» را دفع کنيم
امروز به مسلماني که جانش را بکف گرفته پيکار مي کند تا پوزه مستکبر و قلدر را بخاک را بخاک بمالد مي گويند : تروريست !
انها « تک » مي کنند و من نه « پاتک » که بر « تک » شان « پاتک » مي زنم . پس فرياد ميزنم :
من عجم ام . من رافضي ام . من مرتجع ام .

من تروريـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــستم .

 


( نقد دين ستيزي و اشنايي بادين ستيزان )

 مطالب تروريست در وبلاگ « حق علي ( ع ) -  فدک فاطمه ( س ) »


توضيح : ضمن تشکر از جناب دوستدار بابت متن انگليسي ، عکسهاي حادثه ?? سپتامبر تزئيني است .

 ارشيوهاي تروريست ( لحظه اي ماوس را روي شماره ها نگه داريد تا از فهرست مطالب مطلع شويد ) :
اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم يازدهم دوازدهم

سالیاد شاخ شمشاد قدان ... و انفجار در لندن

 

بنام خدا

حاج احمد عزیز !

روز چهاردهم تیرماه سال ۱۳۶۱ را هر گز از یاد نخواهیم برد . و همیشه داغدار « شاخ شمشاد قدان » خواهیم بود.

شیعیان منتظرانند و صبور ...

***

باز هم غربیها بخود لرزیدند و باز هم ناخود آگاه همه با دلهره و هراس یکصدا گفتند : « القاعده »

انفجار در چند ایستگاه مترو شهر لندن حدود ۵۰ نفر را راهی دنیای دیگر کرد و شهر لندن را بحال نیمه تعطیل در آورد ... خلاصه خبر

ضمنا ، جالب است بدانید که برای سایت فعال و بروز !! بی بی سی ربوده شدن نوزادان در تهران بسیار مهمتر از این انفجار ها می باشد و نیز در حالی که گزارش تصویری از « المپیک در لندن » ! ارائه کرده گویا بطور کلی از وقوع این انفجار ها  بیخبر است .

***

و اما اصل مطلب و وفای به قول و عهد :

« پس از جنگ سال ۱۸۱۲ این اولین باری است که به خاک ایالات متحده حمله شده ( منظور حملات ۱۱ سپتامبر است ) حتی تهدید هم نشده است .

حتی حادثه پرل هاربر نیز حمله به خاک آمریکا نبود و ژاپنی ها تنها به دو پایگاه نظامی آمریکا در مستعمرات این کشور حمله کردندو خاک این کشور هرگز با خطری مواجه نشد.

عاملان این حادثه مجموعه خاص و منحصر بفردی هستند که بی هیچ شک و شبهه ای ، یک منبع خشم و عداوت علیه سیاست های ایالات متحده در منطقه خاور میانه از آنها حمایت می کنند و عداوت خود را به اربابان سابق اروپایی خود نیز تعمیم داده اند...

در میان فقرا و مردم محرم ، چنین احساساتی نمود بیش تری دارد علاوه بر این که آنها می بینند ثروت منطقه بسوی غرب ، روشنفکران غربزده فاسد و حکام تحت حمایت غرب سرازیر است ، به هیچ وجه خشنود نیستند...

ابتدا ، ایالات متحده آن را جنگ صلیبی خواند اما خیلی سریع مشخص شد که اگر ایالات متحده مایل است کشورهای اسلامی را نیز در فهرست متحدانش قرار دهد این عنوان به دلایل معلوم اشتباهی جدی خواهد بود. بنبر این عنوان آن به واژه کلی « جنگ » تغییر یافت... اصطلاح صحیح ممکن است « جنایت » باشد. همانطور که رابرت فیسک نیز بر عبارت جنایت علیه بشریت تاکید دارد . اما برای پیگیری جنایات قوانینی وجود دارد . بطور مثال ، شناخت عاملان و محاکمه آنها که در خاورمیانه ، واتیکان و از طرف بسیاری دیگر بسیار مورد تاکید است. اما این کار به مدارک مستدل نیاز دارد و راه را برای مطرح کردن سوالهای خطرناک هموار می سازد. در این جا تنها به ذکر واضح ترین سوال در این زمینه اکتفا می کنیم : عاملان ارتکاب جنایات تروریسم بین الملل که در دادگاه های جهانی ۱۵ سال گذشته محکوم شدند چه کسانی هستند؟

بنابر چنین دلایلی است که بهتر است از واژه مبهمی بنام « جنگ » استفاده شود . اما انتخاب عنوان « جنگ تروریسم » نیز تا زمانی که جنگ واقعا تروریسم را هدف قرار ندهد تبلیغی بیش نخواهد بود. واضح است که قدرت های غربی هرگز نمی توانند پایبند تعریف رسمی خود از این اصطلاح باشند . مثلا آمریکا نمی تواند پایبند قوانین آمریکا یا کتب راهنمای ارتش باشد ( !!!) با چنین اقدامی آشکار خواهد شد که ایالات متحده و کشورهای وابسته سردمداران تروریسم هستند.

بر مبنای قوانین آمریکا اقدام تروریستی چنین معنا شده است :

اقدام تروریستی اقدامی است که:

 الف) در بر گیرنده اقدامی خشونت بار و فعالیتی خطرناک برای زندگی انسانها و ناقض حقوق کیفری ایالات متحده یا هر کشور دیگری باشد.یا یک تخطی از قانون قضای ایالات متحده یا هر کشور دیگری باشد.

ب ) تعمدا  انجام شده باشد:

  1.  
    1. غیر نظامیان را تهدید و ارعاب نماید.
    2. با تهدید و ارعاب بر روی سیاست های دولت اثر گذار شود.
    3. با ترور و آدم ربائی بر عملکرد دولت تاثیر بگذارد

( اخبار قوانین کنگره و اجرائی ایالات متحده ، نود و هشتمین کنگره ، جلسه دوم ، ۱۹ اکتبر ۱۹۸۴ ، جلد دوم ) »

 انچه خواندید گزیده ای از سخنان نوآم چامسکی است در مصاحبه با روزنامه مانیفستو چاپ ایتالیا در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۰۱ ...

... ادامه دارد

حسن صباح

  

 


حسن صباح

موش در ...

 

بنام خدا

امروز سالروز یک حادثه هولناک برای بشریت و بخصوص مردم ایران است. هم از آن جهت که یک ناو جنگی امریکایی با شلیک موشک باعث تکه تکه شدن ۲۹۰ نفر مسافر بیگناه و عزادار شدن هزاران خانواده شد و هم از آن جهت که دزدان دریایی جنایتکار بار دیگر برای رسیدن به اهداف غیر انسانی خود دست به یک قتل عام ( تروریستی حتی بنا به تعریف خودشان ) زد که علت و نیز اهداف این قتل عام وحشیانه برای جهانیان کاملا عیان و آشکار بود .

و اما یک سوال تروریستی : آیا از میان بیش از دو میلیون ایرانی لس انجلس نشین حتی یک « نیم پشه»  پیدا نمی شود که فرمانده بازنشسته ناو وینسنس را حداقل « بگزد»؟!

شاید هم تصور تروریست درست باشد که در کل خاک آمریکا « یک جو » غیرت پیدا نمی شود چه برسد به نوع ایرانی آن !

***

چه بحث داغی شده است خبر حضور رئیس جمهور منتخب ایران در انقلاب دوم !

چه او در این صحنه های پر شور حضور داشته باشد و چه نداشته باشد برای اروپایی ها و آمریکا کاملا معلوم است که او یک عنصر انقلابی و اصولگراست و تنها از این وحشت زده اند که مردم ایران یک « انقلابی اصولگرا » را برگزیده اند و از هم اکنون نیز « موش در ... و کک در ... » افتاده ... و قطعا حرکت بلژیکی ها در پذیرایی از رئیس مجلس ما نیز از همین موضوع نشات گرفته است چرا که بعد از ۲۶ سال آنها باید در باره ایران بیش از اینها اطلاعات کسب کرده باشند .

و البته حرکت انفعالی روزنامه های « کف آبی » در باره حضور آقای احمدی نژاد در تسخیر لانه جاسوسی قابل درک است ولی نعل وارونه زدن نیز از این اشخاص بسیار بعید بود ... بگذریم.

قلعه تروریست 

یا علی مدد

حسن صباح

 


حسن صباح

وحشت اهل سقیفه از چفیه

بنام خدا

 

خاتمی ( سردار ملی - مشارکتی گفتگوی تمدنها ) :

" به فردی رای دهیم که در پی سازندگی و آزادی باشد."

معین ( شکست خورده ای که فقط توانست رای سنیان سیستانی را از ان خود کند ) :

" با رای خود به خطر تحجر ، خطر مرگ اصلاحات « نه » خواهم گفت. این رای در جهت حضور انتقادی در برابر تمامت خواهی و خشونت است... روز جمعه به جناب آقای هاشمی رفسنجانی رای خواهم داد ."

کروبی ( که مثل همیشه خود را هنوز منتخب اول مردم ایران می داند و پس از شکست از همه قهر کرده و از همه مناصب دولتی خود کناره گیری کرده است ) :

" برای جلوگیری از واپس گرایی در انتخابات شرکت کنید ...که اگر شرکت نکنید طالبان ایرانی شکل می گیرد و واپس گرایی امنیت جامعه را به خطر خواهد انداخت ."

سحابی ( عضو ارشد ملی - مذهبی ها  که شاید روزی دیگر خود را به اختلال حواس و هذیان گویی متهم کرده و همین فرمایش خود را تکذیب نماید) :

" همه از هاشمی حمایت کنند."

رئیس دفتر سیاسی نهضت آزادی ایران ( شبنامه پخش کن زمان جنگ و رادار صدام ) :

" مردم در راستای منافع و امنیت ملی به هاشمی رای دهند."

مولوی عبدالحمید ( امام جمعه اهل سنت زاهدان ):

" نباید کشور را به یک دولت افراطی سپرد."

آیت الله طاهری ( بابای سید کوروش !!! که خود را از امامت جماعت اصفهان و ... که جو گیر دولت خاتمی شد و خود را برکنار کرد و قهر قهر تا ... او در مرحله دوم علاوه بر رای خود ادعا می کند که رای امام ( رض ) را به صندوق خواهد انداخت ! ):

" برغم نقد و اعتراض و ناخرسندی در انتخابات شرکت می کنم ... اعتلا و نجات کشور را در انتخاب آقای هاشمی رفسنجانی می بینم ."

آیت الله صانعی ( سیاستمدار بازنشسته ) چنین بیانیه داده اند :

" برای نجات ملت شریف ایران از استبداد ، اختناق ، خودکامگی و تحجر... رئیس جمهور زندان کشیده ، بحران دیده و آزادی خواه را انتخاب کنید."

... البته و صد البته سوابق همه افراد و نیز علت العلل اینهمه هجمه و تخریب رقیب « کهنه سوار » بر همه مردم ایران روشن و آشکار است و نیز می دانند که اینها چگونه به این نتیجه رسیده اند که رقیب هاشمی کسی است که تحجر و طالبان و خشونت و اختناق و واپس گرایی را حاکم خواهد کرد !

براستی اهالی سقیفه از حاکمیت چه تفکری وحشت دارند . برای چه ابوبکر ها و عمر ها اینچنین دست بیعت بسوی هم دراز می کنند. مطمئن باشید که احمدی نژاد نه پیاده روها را پرده خواهد کشید و نه کاری بیشتر از خاتمی خواهد توانست کرد و اهل سقیفه اینرا خوب می دانند .

 انها از حاکمیت فرهنگ " چفیه " می ترسند .

 

خانه جدید تروریست 

یا علی مدد

حسن صباح

 


حسن صباح

صفحه نخست
آرشیو وبلاگ
پست الكترونيك

مسعود قلعه


نویسندگان
مسعود قلعه


آرشیو من
دی ٩٥
بهمن ٩۳
آذر ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
شهریور ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
دی ۸۳
مهر ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
بهمن ۸٢
دی ۸٢
آذر ۸٢
آبان ۸٢
مهر ۸٢
شهریور ۸٢
امرداد ۸٢
تیر ۸٢
خرداد ۸٢
اردیبهشت ۸٢
فروردین ۸٢
اسفند ۸۱
بهمن ۸۱
دی ۸۱
آذر ۸۱
آبان ۸۱
مهر ۸۱
شهریور ۸۱


لینک دوستان
  ليست وبلاگ ها

پشتيبان تروريست: لينکها ي سايتهاي مفيد
يکي از سايتهاي شيعه
سايت حوزه
محلي براي جوانان ايراني
بانک اطلاعات ايران

سايتي براي اموزش زبان

اموزش انلاين انگليسي

مترجم پارس

سايت دريچه

سايت خبري بازتاب

مستضعفين

مدارک علمي ايران

 

وبلاگهاي دوستان

 

حق علي - فدک فاطمه

الف

ارمانشهر

پايگاه بصير

سخني در باره تصوير 11سپتامبر


باور کنيد که حادثه 11سپتامبر را عملي انساني نمي دانم چه برسد به اينکه انرا عملي اسلامي بدانم . اما از اينکه اينبار توپ در زمين دشمن است خوشحالم . چرا نباشم ؟ مگر وقتي که امريکائي ها هواپيماي مسافري ما را با 290سرنشين بي گناه تکه تکه کردند ناراحت شدند که امروز من از ديدن اين صحنه ناراحت شوم؟ . مگر به فرمانده ناو ويسنس مدال افتخار ندادند ؟ از عملش راضي و خوشنود بودند که او را مفتخر به مدال شجاعت کردند . مگر سالها با حمايت از رژيم پهلوي خون اين مردم شريف را به شيشه نکردند ؟ مگر ناراحت شدند يا اکنون از کرده خود پشِمانند ؟ مگر جوشن و سهند و سبلان ما را ناجوانمردانه به قعر ابهاي نيلگون خليج فارس نفرستادند ؟ مگر ما به انها اعلان جنگ کرده بوديم ؟يا اينکه انها به ما اعلان جنگ کرده بودند ؟ دوستان جواني که جوشن و سهند و سبلان برايشان نامفهوم است مي توانند از حافظه بزرگتر هايشان کمک بگيرند يا از ارشيو روزنامه هاي مربوط به اواخر جنگ . دوستان من! جوشن وسهند و سبلان ناوچه هاي افتخار افريني بودند که با دلير مردانشان در روزهاي پاياني جنگ توسط ناوگانهاي پيشرفته امريکائي ها و با موشکهاي مدرن انها از راه دور هدف قرار گرفتند و ناجوانمردانه غرق شدندو... 
 

 عمده مطالب پيشين


 

ترورچيست وهدف از ايجاداين وبلاگ

ترورهم نوعي اسلحه است

اولين تعريف از ترور

ترورخوب و بد از ديد امريکائيها

نظر ايات عظام

نمونه اي از سريه هاي پيامبر خدا

سريه ترور کعب ابن اشرف بدستور رسول خدا
جنگ تروريستي

پيامبران کسي را به اشاره نمي کشند

سريه ترور سفيان ابن خالد بدستور پيامبر

مد پرستي ديروز و امروز

پايگاه ابو بصير

سريه کشتن ( ترور ) ابو رافع يهودي

سريه عمروبن اميه ضمري در کشتن ( ترور ) ابوسفيان

داستان ترور عبدالله ابن ابي ابر منافق مدينه


 


ارشيو طبقه بندي شده

ارشيو اول

ارشيو دوم

ارشيو سوم

ارشيو چهارم

ارشيو پنجم

ارشيو ششم

ارشيو هفتم

ارشيو هشتم

ارشيو نهم

ارشيو دهم

ارشيو يازدهم

ارشيو دوازدهم

 


 Blogroll Me!


 

خبرگزاري

 

SNN

 

IRIB NEWS

 

IRNA

 

ISNA

 

GHEST

 

BBC PERSIAN

 


 

اسلامي

 

رهنما

 

نورنت

 

حوزه

 

الشيعه

 

بنياد قران

 

تبيان

 

بلاغ

 

بانك اطلاعات اسلامي

 

اسلام هو

 

جستجو گر شيعي

 

رشد

 

اخبار شيعه

 

شيعه نت

 

پايگاه هاي شيعي

 

شيعه اسلام

 


 

ائمه

 

امام علي

 

امام حسين

 

امام رضا

 

حضرت مهدي

 

اجلاس مهدي

 

ظهور

 

منتظر

 


 

علما

 

امام خميني

 

أيت الله خامنه اي

 

آيت الله مصباح يزدي

 

آيت الله مطهري

 

آيت الله مكارم شيرازي

 

علامه فضل الله

 

آيت الله شاهرودي

 

سيد حسن نصرالله

 


 


 

 

مردي که حتي عرضه خودکشي نداشت

 

دهانش را کاويدند

اين شپشو ، همان « سردار قادسيه » است !!!


ديگر سايتها

 

افق

 

بسيجي

 

سبكبالان

 

صبح

 

كتابخانه جنگ

 

 

 


آمار وبلاگ


وبلاگ فارسی
  RSS 2.0