تروریست

There was a time when they called us 'Ajams' [non-Arabs, or Persians], and we felt ashamed and wore turbans to look like the Arabs. They called us 'Rafidis' [a derogatory term used to refer to Shia Muslims],تا به روز سياه بنشينند and we concealed our love for our master [Imam Ali, cousin and son-in-law of Prophet Muhammad, and the first Shia Imam]. For years they attacked us and we only denied. Would anyone during those years come out and shout: 'Oh Tyrants! I am a Rafidi'? Yesterday, the tribe of blue-eyed blonds who had built a civilization out of hay and on the foundation of modern ignorance put chapeus on our heads so that we would be Westernized from head to toe. Those who would not comply were labeled 'reactionaries '. For years we tried to deflect this 'attack'. Today, they call any Muslim who sacrifices his life and fights to rub the nose of the arrogant and the bully into the dirt a terrorist. They are attacking and I'm now counter-attacking. So I shout: I'm an Ajam. I'm a Rafidi. I'm a reactionary. I'm a terrorist 

  ااسپتامبر - عکس اول

چرا « تروريــســت »؟

عده اي روزگاري به ما گفتند : عجم ! ننگمان امد . پس دستار بستيم تا چون عربها گرديم
روزگاري ديگر گفتند : رافضي ! پس ساليان دراز تقيه کرديم و عشق به مولايمان را پنهان ساختيم
پس براي ساليان سال انها « تک » کردند و ما فقط انکار کرديم . ايا در ان سالها کسي پيدا شد تا داد زند: که اي جباران عالم ! " من رافضي ام "
ديروز نيز قوم موبور چشم زاغ که بر پايه جاهليت مدرن تمدني پوشالي بنا کرده اند کلاه شاپو بر سرمان گذاشتند تا از فرق سر تا نوک پا فرنگي شويم . به انها که مطيع نشدند گفتند : مرتجع ! . سالها سعي کرديم تا اين « تک» را دفع کنيم
امروز به مسلماني که جانش را بکف گرفته پيکار مي کند تا پوزه مستکبر و قلدر را بخاک را بخاک بمالد مي گويند : تروريست !
انها « تک » مي کنند و من نه « پاتک » که بر « تک » شان « پاتک » مي زنم . پس فرياد ميزنم :
من عجم ام . من رافضي ام . من مرتجع ام .

من تروريـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــستم .

 


( نقد دين ستيزي و اشنايي بادين ستيزان )

 مطالب تروريست در وبلاگ « حق علي ( ع ) -  فدک فاطمه ( س ) »


توضيح : ضمن تشکر از جناب دوستدار بابت متن انگليسي ، عکسهاي حادثه ?? سپتامبر تزئيني است .

 ارشيوهاي تروريست ( لحظه اي ماوس را روي شماره ها نگه داريد تا از فهرست مطالب مطلع شويد ) :
اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم يازدهم دوازدهم

خوش به حال کشيشمسلمانان اظهارات کشيش آمريکايی را محکوم کردندايران و مالزی يک مبلغ مسيحی آمريکايی را به دليل آنکه گفته بود پيامبر اسلام "تروريست" بوده است، تقبيح کردند.

کمال خرازی، وزير امور خارجه ايران، گفت عبارات توهين آميز کشيش "جری فال ول" در جريان مصاحبه تلويزيونی او بخشی از جنگ تبليغاتی رسانه های جمعی آمريکا است.

وی همچنين اين اظهارات را بخشی از جنگ تبليغاتی "صهيونيست ها" خواند.

ماهاتير محمد، نخست وزير مالزی گفت تنها يک انسان نادان چنين اظهاراتی را مطرح می کند.

نخست وزير مالزی از مسلمانان خواست اين موضوع را جدی نگيرند.

مسلمانان آمريکا از رهبران اصلی سياسی و مذهبی اين کشور خواسته اند اظهارات کشيش فال ول را محکوم کنند.


متن بالا برگرفته از سايت فارسی بی بی سی است .
ولی اگه اين کشيش کمی صبر می کرد و به وبلاگ بنده سر می زد می توانست اين گفته خود را با مدرک اثبات کند .
البته تا تعريف ما از ترور چه باشد . با تعريفی که بنده ارائه خواهم کرد اگر پيامبر اسلام تروريست نباشد بنده مومن به او نخواهم شد . من پيامبر تروريست را دوست دارم . بله پيامبر تروريست .حضرت محمد اگر با تعريف امريکائيها تروريست نباشد مورد قبول ما نيست ما عاشق اين تروريست هستيم .
راستی امروز خبری هم از خان يونس بود نظاميان اسرائيلی به خان يونس يورش برده و ۱۵زن و کودک را قصابی کرده اند و بیش از ۱۲۰نفر زخمی شده اند و اينرا هيچ خبرگزاری عمليات تروريستی مخابره نکرد و جالبتر انکه شارون در اعتراض به اعتراض جهانی اين شهدا را که اکثرا کودک و زن هستند را تروريست خواند .
نمی دانم چرا وجدان بيدار جهانی اين اصطلاح را به مسخره نمی گيرد.

حسن صباح

عجب ! پس از دید امریکائیها هم ترور خوب هم هست !

به این خبر توجه کنید :
کاخ سفید خواستار ترور صدام شد .
نیویورک, خبرگزاری ج.ا.ا
اری فیشر سخنگوی کاخ سفید روز سه شنبه به خبرنگاران در واشنگتن اعلام کرد که هزینه های جنگ در صورتی که صدام ترور شود ارزانتر خواهد شد .
سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سوالی که دفتر بودجه کنگره , هزینه عملیات نظامی در عراق را ماهانه 9میلیارددلار براورد کرده است گفت : رئیس جمهوری هنوز هیچ تصمیمی در باره اقدام نظامی و نوع عملیاتی که می بایستس تعقیب کند اتخاذ نکرده است و بابراین برای من غیر ممکن است که در این زمینه به حدس و گمان بپردازم .
وی گفت :
من فقط می توانم بگویم که قیمت بلیط یکطرفه ( تبعید صدام ) از هزینه های نظامی کمتراست . هزینه یک گلوله اگر مردم عراق خود این اقدام را انجام دهند بطور قابل ملاحظه ای کمتر خواهد بود .

بنظر شما جالب نبود ؟!
همین چند روز پیش بود که پرزیدنت بوش گفت که ترور خوب و بد نداریم ( که لابد منظور ایشان ترور شدن بود ) و حالا میبینیم که سخنگوی کاخ سفید مردم عراق را تشویق به ترور صدام می کند ( پس ترور کردن گویا خوب هم هست چون هزینه عملیات را پایین می اورد )
باز هم به یک مسئله میرسیم که ترور چیست و تروریست کیست ؟ ایا هر عمل ادمکشی ترور محسوب میشود و یا اینکه هر عمل تروریستی نوعی ادمکشی است ؟
به جواب این سوالها خواهم پرداخت . فعلا صبر پیشه کرده وبه اخباری از ترور و تروریست و نیز تعاریفی از ترور و تروریست می پردازیم .


حسن صباح

 

اسرائيلی ها اعلام کرده اند که يکی از رهبران گروه فلسطينی حماس، که روز پنج شنبه خبر از کشته شدن وی داده بودند، هنوز زنده است.

روز پنج شنبه (26 سپتامبر) منابع امنيتی اسرائيل گفته بودند که، محمد ضيف، از شخصيت های بلندپايه حماس در حمله هلی کوپتر اسرائيلی به نوار غزه کشته شده است.

اسرائيل همچنين گفته است که دو نفر از محافظان شخصی آقای ضيف کشته شده اند.


محمد ضيف
از سوی ديگر منابع فلسطينی گفته اند که آقای ضيف مجروح شده است. وی از روز پنج شنبه ديده نشده است.

يکی از وزيران دولت اسرائيل گفت که جان به در بردن آقای ضيف به اين دليل است که اسرائيل برای پيشگيری از کشته شدن غيرنظاميان بسيار، در حمله خود از سلاح های قوی استفاده نکرد.

در اين حمله حدود 40 نفر عابر نيز زخمی شدند و به گفته مقامات فلسطينی چندين کودک نيز در ميان مجروحان هستند.

اين حمله بسرعت از سوی کوفی عنان، دبير کل سازمان ملل متحد، محکوم شد.

در همين حال گزارش ها از کرانه غربی حاکی است که سربازان اسرائيلی يکی ديگر از رهبران حماس را در شهر الخليل به قتل رسانده اند. وی هنگامی که نيروهای اسرائيلی برای دستگيری وی آمده بودند تلاش کرد که فرار کند، ولی توسط سربازان کشته شد.

به گفته مقامات حماس، "عبدالرحيم حمدان" همدست آقای ضيف در اين حمله در کنار شخص ديگری که هويت او هنوز مشخص نشده است کشته شد.

حماس قول داده است برای انتقام از اين حمله، حملات انتحاری خود در داخل اسرائيل را شدت دهد.

تازه ترين دور خشونت ها، شمار افراد کشته شده را در روز پنجشنبه را به 7 نفر رساند.

پيش تر، در کرانه غربی رود اردن، يک کودک چهارده ماهه فلسطينی در اثر استنشاق گاز اشک آور که توسط سربازان اسرائيلی در يک بازار شلوغ در شهر الخليل شليک شده بود، کشته شد.

سربازان اسرائيلی برای اجرای مقررات منع رفت و آمد اقدام به شليک گاز اشک آور کرده بودند.
متن بالا تماما از سايت فارسی بی بی سی است .
لطفا توجه کنيد تا ببينيد که اصلا لفظ ترور در اين خبر استفاده نشده است .

حسن صباح

اولین تعریف از ترور

یک تعریف اروپایی از ترور :
قتل عام مردم عادی و باگناه بخاطر دستیابی به اهداف سیاسی و ایدئولوژیک .
البته همه امریکائیها و اروپائیها ترور را دقیقا همین تعریف میکنند و با این تعریف بنده هم موافقم و براستی که هیچ عقل سلیمی وهیچ انسان با وجدانی قتل عام مردم بی گناه را بخاطر اهداف سیاسی و حتی دینی و ایدئولوژیک نمی پذیرد .
ولی این تعریف ناقص است چرا فقط اهداف سیاسی و ایدئولوژیک ؟!
یعنی اگر برای اهداف مثلا شخصی باشد ترور محسوب نمی شود یا اینکه ... یا مثلا اهداف اقتصادی و ...
ولی از نظر بنده بطور کلی قتل عام قتل عام است و با ترور فرق دارد چرا که قتل برای هر هدفی که باشد مذموم و بد است همیشه بوده و خواهد بودهر چند که اروپایی ها این تعریف را برای انجام عملیات انتحاری فلسطینی ها بکار می برند و انان را تروریست می خوانند و نیز عملیات هایی نظیر ۱۱سپتامبر ولی وقتی به مواردی چون قتل عام فجیعانه اردو گاههای جنین میرسند حساب انها را از ترور جدا میکنند یا نظیر سرنگونی هواپیمای مسافری ایران با ۲۹۰سرنشین بر فراز خلیج فارس را که قتل عامی وحشیانه توسط امریکائی هاست را اصلا در جهت اهداف امریکا می بینند و به فرمانده وینسنز مدال افتخار هم میدهند .
پس قتل عام ( یعنی قتل عموم مردم یا مردم عادی بهر وسیله و برای هر هدفی که باشد مذموم است و قتل محسوب میشود و نه ترور .
حال اینکه ترور از نظر ما چیست ؟ باید کمی تامل داشته باشید و با ما باشید .


حسن صباح

بوش چی گفته ؟

امروز در يکی از سايتها مطلبی به چشمم خورد که مدتی پيش از اين جناب بوش رئيس جمهور امريکا مطلبی در مورد ترور گفته به اين مضمون که ترور خوب و ترور بد نداريم . البته در جای خود اين صحبت جالبی است ولی بقول رئيس جمهور خودمان اول بايد تعريف درستی از ترور بشود تا بد و خوب ان مشخص شود .
در ضمن مطلب قابل توجه بنده اينست که پس بحث ترور بد و خوب داريم و بنده نيز قصدم در اين بلاگ همين است البته در فرصت مناسب .

حسن صباح

صفحه نخست
آرشیو وبلاگ
پست الكترونيك

مسعود قلعه


نویسندگان
مسعود قلعه


آرشیو من
دی ٩٥
بهمن ٩۳
آذر ٩٢
امرداد ٩٢
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
شهریور ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
دی ۸۳
مهر ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳
اردیبهشت ۸۳
فروردین ۸۳
اسفند ۸٢
بهمن ۸٢
دی ۸٢
آذر ۸٢
آبان ۸٢
مهر ۸٢
شهریور ۸٢
امرداد ۸٢
تیر ۸٢
خرداد ۸٢
اردیبهشت ۸٢
فروردین ۸٢
اسفند ۸۱
بهمن ۸۱
دی ۸۱
آذر ۸۱
آبان ۸۱
مهر ۸۱
شهریور ۸۱


لینک دوستان
  ليست وبلاگ ها

پشتيبان تروريست: لينکها ي سايتهاي مفيد
يکي از سايتهاي شيعه
سايت حوزه
محلي براي جوانان ايراني
بانک اطلاعات ايران

سايتي براي اموزش زبان

اموزش انلاين انگليسي

مترجم پارس

سايت دريچه

سايت خبري بازتاب

مستضعفين

مدارک علمي ايران

 

وبلاگهاي دوستان

 

حق علي - فدک فاطمه

الف

ارمانشهر

پايگاه بصير

سخني در باره تصوير 11سپتامبر


باور کنيد که حادثه 11سپتامبر را عملي انساني نمي دانم چه برسد به اينکه انرا عملي اسلامي بدانم . اما از اينکه اينبار توپ در زمين دشمن است خوشحالم . چرا نباشم ؟ مگر وقتي که امريکائي ها هواپيماي مسافري ما را با 290سرنشين بي گناه تکه تکه کردند ناراحت شدند که امروز من از ديدن اين صحنه ناراحت شوم؟ . مگر به فرمانده ناو ويسنس مدال افتخار ندادند ؟ از عملش راضي و خوشنود بودند که او را مفتخر به مدال شجاعت کردند . مگر سالها با حمايت از رژيم پهلوي خون اين مردم شريف را به شيشه نکردند ؟ مگر ناراحت شدند يا اکنون از کرده خود پشِمانند ؟ مگر جوشن و سهند و سبلان ما را ناجوانمردانه به قعر ابهاي نيلگون خليج فارس نفرستادند ؟ مگر ما به انها اعلان جنگ کرده بوديم ؟يا اينکه انها به ما اعلان جنگ کرده بودند ؟ دوستان جواني که جوشن و سهند و سبلان برايشان نامفهوم است مي توانند از حافظه بزرگتر هايشان کمک بگيرند يا از ارشيو روزنامه هاي مربوط به اواخر جنگ . دوستان من! جوشن وسهند و سبلان ناوچه هاي افتخار افريني بودند که با دلير مردانشان در روزهاي پاياني جنگ توسط ناوگانهاي پيشرفته امريکائي ها و با موشکهاي مدرن انها از راه دور هدف قرار گرفتند و ناجوانمردانه غرق شدندو... 
 

 عمده مطالب پيشين


 

ترورچيست وهدف از ايجاداين وبلاگ

ترورهم نوعي اسلحه است

اولين تعريف از ترور

ترورخوب و بد از ديد امريکائيها

نظر ايات عظام

نمونه اي از سريه هاي پيامبر خدا

سريه ترور کعب ابن اشرف بدستور رسول خدا
جنگ تروريستي

پيامبران کسي را به اشاره نمي کشند

سريه ترور سفيان ابن خالد بدستور پيامبر

مد پرستي ديروز و امروز

پايگاه ابو بصير

سريه کشتن ( ترور ) ابو رافع يهودي

سريه عمروبن اميه ضمري در کشتن ( ترور ) ابوسفيان

داستان ترور عبدالله ابن ابي ابر منافق مدينه


 


ارشيو طبقه بندي شده

ارشيو اول

ارشيو دوم

ارشيو سوم

ارشيو چهارم

ارشيو پنجم

ارشيو ششم

ارشيو هفتم

ارشيو هشتم

ارشيو نهم

ارشيو دهم

ارشيو يازدهم

ارشيو دوازدهم

 


 Blogroll Me!


 

خبرگزاري

 

SNN

 

IRIB NEWS

 

IRNA

 

ISNA

 

GHEST

 

BBC PERSIAN

 


 

اسلامي

 

رهنما

 

نورنت

 

حوزه

 

الشيعه

 

بنياد قران

 

تبيان

 

بلاغ

 

بانك اطلاعات اسلامي

 

اسلام هو

 

جستجو گر شيعي

 

رشد

 

اخبار شيعه

 

شيعه نت

 

پايگاه هاي شيعي

 

شيعه اسلام

 


 

ائمه

 

امام علي

 

امام حسين

 

امام رضا

 

حضرت مهدي

 

اجلاس مهدي

 

ظهور

 

منتظر

 


 

علما

 

امام خميني

 

أيت الله خامنه اي

 

آيت الله مصباح يزدي

 

آيت الله مطهري

 

آيت الله مكارم شيرازي

 

علامه فضل الله

 

آيت الله شاهرودي

 

سيد حسن نصرالله

 


 


 

 

مردي که حتي عرضه خودکشي نداشت

 

دهانش را کاويدند

اين شپشو ، همان « سردار قادسيه » است !!!


ديگر سايتها

 

افق

 

بسيجي

 

سبكبالان

 

صبح

 

كتابخانه جنگ

 

 

 


آمار وبلاگ


وبلاگ فارسی
  RSS 2.0